Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Polo Gti Fiyat

en cok hosuma gıdende vergıden vergı alınması:)
kesinlikle katılıyorum..en saçma olan şey de bu verginin vergisi!!!ayrı ayrı eklense şu vergiler şu arabada bile 3bin tl kar ediliyor çok sinirleniyorum bu yanlış politikalara!!!!

Ana problem: Mercedes/Bmw de yıllardır var olan hadise, Vw ye de sıçramış. Listede başlangıç modelin fiyatını görüyorsunuz, bundan isterim diyince, peşin yAvro ları verip, 6 ay bekleyip, yAvro farkını da ödeyerek, donanımını kesin bilmediğiniz bir oto için sıraya giriyorsunuz, yıl 2011....
Vw sitesinden 43.300 TL lik Polo Gti nedir acep?

Valla bu sınıfta en mantıklı hem konforlu hem spor bi araç....:eek:key:

43.300 e ekle bi ama açık var...
ben standart arabada esp olmamasını eskı kasa ıbızalarda gormustum en bos paketınde ama polo gtı gıbı b arabada esp sız gelıcegını hıc sanmıyorum.Techtekı konuda dogustan fıyat alıcak bırısı daha aynı formu ekler b de oranınkını gormus oluruz

ben standart arabada esp olmamasını eskı kasa ıbızalarda gormustum en bos paketınde ama polo gtı gıbı b arabada esp sız gelıcegını hıc sanmıyorum.Techtekı konuda dogustan fıyat alıcak bırısı daha aynı formu ekler b de oranınkını gormus oluruz

biz Aybarsla Fenerbahçe stadı altındaki doğuşa sorduk esp standart demişlerdi öyle hatırlıyorum 2gün önce sunroof için falan extra olduğu söylendi...

bugün ataşehir belediyesinin yanındaki shell de park halinde beyaz tek kapı vardı..araç gerçekten çok etkileyici..

Geri
Üst Alt