Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

polo gtı fiyatı

Erd3434

Kayıtlı Üye
bugun babama tıguan bakmaya gıttık ve bende orda polo gtı yı ınceledım braz ve fıyatı 45600 tl fıyatı nıye dusuk dedım bende ıbıza var dedım adamın bana dedıgı acıkcası bocanegrayı goren onu tercıh edıyo dedı:D zaten herseyı aynı dıyo polo braz dıs gorunum olarak daha zayıf kalıyo bocanegrayı goren 2 -3 kere bakıyo bocanegrası oanlar nekadar dogru bır tercıh yaptıgı cok acık ortada ıyıkı varsın bocanegra :D

Bocanegra daha çekici polodan ve görsel olarakta çok üstün...:)

bocalar güzel ama polo da kullanılan iç malzeme daha kaliteli diye biliyorum.

görsellik açısından göreceli ama polo bocadan daha kaliteli bir araç

boca sahipleri kırılmasın ama polo bencede bocanegradan daha iyi bi araç

bizim Türklerin bir huyu vardır...kızı görüp beğeniriz huyu önemli değil dış görünüşü güzel olsun..

ama bedne boca diyorum...çünkü yukarıdaki Türklerdenim

bizim Türklerin bir huyu vardır...kızı görüp beğeniriz huyu önemli değil dış görünüşü güzel olsun..

ama bedne boca diyorum...çünkü yukarıdaki Türklerdenim
katılıyorum Varol abi :) 4 ay önce sipariş için gittiğimde son kez ikisine baktım 2 saniye sürmedi son kararımı wermek:)

ic malzemesı polonun gercekten ıyı zaten butun vw lerın ıcı aynı ama ıkısını yan yana koyunca yok abı kesınlıkle bocanegra:D bocanegranın dıs gorunumde sınıfında arac yok zaten kac tane var kı

BOCANEGRA-
a1-
polo gtı-
ds3-
207 rc-
clio rs-
fiat500abart
-punto abart-
fiesta st-
cooper s-
corsa opc-
fabıa rs-

nasıl salakca b yorumda bulunmus o satıcı helal olsun.polonun ıc mekan kalıtesı ıle ıbıza arasındakı farkı hıc mı gormemıs yada polonun daha agır olmasına karsın neden 0-100 degerının daha ıyı oldugunu hıc merak etmemıs mı ? arabanın dısına bakıp bu ondan daha guzel daha ıyı demek benım ıcın gecerlı olan bsy degıl.evet polo daha sade gorunusu ıle bocanegra yada cupra yanında daha az ılgı cekıcektır belkı ama ıc mekanın malzeme kalıtesı tasarımı cok daha ıyı tartısılmaz gercek bu da.ek olarak ıbızada hıc b ıse yaramayan b ton para verıp extradan koydurulan cam tavanın yerıne aynı olculerde sunroof gıbı acılan b cam tavan da var:)elma ıle armutu karıstırmamak lazım:)

Geri
Üst Alt