Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Polo Classic'mi Seat Cordoba'mı ?

Benimde biraz maddi açıdan sıkıntı olduğu için sadece uzun yola uygun olmadığı için satıyorum 10.000 lira eder benim araba en kötü üstüne en fazla 2,000 lira ekleyebilirm cordobalara baktım o fiyata ama km yüksek

Evet haklısın.Benim aracımda 190 binde zaten..Ama İzmirde Egemot var oraya gösterdim.Performans olarak çok iyi çıktı araba.Şu anda çok memnunum...

Fatihcim, benzinli alacağın sürece aracın km'sini 2. plana at kardeşim. Aracın yürürü, kasası, aksamları vs güzel olsun; motoru, şanzımanı, şarj dinamosu, lastikleri, döşemeleri, klima ekranı vb temiz olsun, isterse 250 binde olsun...

Ben 107 binde diye aldım ama büyük ihtimalle 170-180 binden düşürülmüştür. Eğer önceki sahipleri bakımlarını düzgün yerlerde yaptırsaydı hiç dokunmadan binebilirdim o km'ye rağmen. Ha şu anda da çok oynadığımı söyleyemem ama kafamı karıştırması bile yetti...

öyle mesela kayseride baktım kayseri var güzel araçlar ama km yüksek olunca bakmamıştım dediğinde doğru km ne olursa olsun bakıtmakta fayda var belki motor çok iyi çıkacak km ye göre

öyle mesela kayseride baktım kayseri var güzel araçlar ama km yüksek olunca bakmamıştım dediğinde doğru km ne olursa olsun bakıtmakta fayda var belki motor çok iyi çıkacak km ye göre

Aynen, bugün galericileri gez bi, belki takasa girersin... Araya cash para verince galericiler dayanamaz genellikle :)

cordoba tabiki fatih aksam gel resulun arabaya bak biii içinden cıkmazsınnn :D

Cordoba tabiki denilmiş de neye göre ? 98 polo parasına 2000 model cordoba denk gelirse tabiki de cordoba.Cordobayı satmak için beklersin,poloyu çok daha kolay satarsın.Arabalar arasında bir fark yok.Eski seatlar yenilerine göre çok daha kaliteli ve vw den eksik yanı yok.2000 model cordoba polo parasına bulunamıyorsa kesinlikle polo alırım.

fatih km düşük araçlara her zaman çok para isterler...hem de o yaşlarda düşük km çok zor düşer bence..tercih konusunda anlayan arkadaşların görüşünü yabana atma ama düşük km için çok bekleme bence..zaten araba ilk el felan değilse düşük kmyede şüpheyle yaklaş..bu devirde her haltı yiyorlar..

bu gün baya bi araştırdım da cordobolar ankarada güzel araçlar var

genel olarak aynı olabilirler ama cordobanın dış hatları olsun iç göğüs kısmı olsun poloya göre 2-3 yaş daha modern duruyor.Bu dediklerim göz zevkine kalmış ancak ikisinden biri alınacaksa tabiki temiizini bulmak gerekiyor.km tam bir gösterge olmaz o yaştaki arabalarda tanıdık iyi anlayan bir ustanın yorumuyla km yüksekse de alınabilir

mesela benim kayseri seat wolkswagene bakan bi ustam var feliciadan önce dizel cordoba alcaktım götürdüm gösterdim abi poloyu felan bırak dizel cordoba al hayatını yaşada dedi yoksa km farketmez araabaa iyiyse benzin pg li al araba gör demişti

Geri
Üst Alt