Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Polo Classic'mi Seat Cordoba'mı ?

fatihyksel

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar feliciamı satma kararı aldım yaz geldi bizim sülalede düğünler başladı yanlız feliye sığılmıyor bağaja ufak bir bavl zor atılıyor tüpten dolayı feliyi satıp 1997-1999 arası polo veya cordobalara bakıyorum benzin lpg li ama sizce tavsiyeniz hangisinden yana olur

Zaten aynı arabalar :) vw'nin 2.eli biraz daha iyidir tabii ki ama ben alıcak olsam hangi araçtan temiz bulursam onu alırdım şahsen.

• Beğen
Reaksiyonlar: ukku
Tabiki Cordoba bide 2000 üstü dizel olursa tadından yenmez :eek:key:

100 sxe cordi bul temizini uzun yıllar sorunsuz kullan

Fatih'im bildiğim kadarıyla 98 Classic alacağın fiyata 2000 Cordy bulabilirsin, bu da yeni kasa yeni özellikler demek ;) Signo alırsan tadından yenmez :) Classic'lerin 100'lüğünü bulursan onu da alabilirsin... Seçim senin, araçlar farklı değil 98-99 arası... Ama gücün yeterse 2000 Class al ki içi dürbün göğüs :) Basittir ama şıktır.

Beden Toyotamı sattıktan sonra çok polo klasik baktım..Yeni göğüslük aradım hep ama fiyat olarak beni aşıyodu..2001 cordoba signno buldum ve hemen aldım.Çok memnunum.İyiki aalmışım.

Benimde biraz maddi açıdan sıkıntı olduğu için sadece uzun yola uygun olmadığı için satıyorum 10.000 lira eder benim araba en kötü üstüne en fazla 2,000 lira ekleyebilirm cordobalara baktım o fiyata ama km yüksek

az sonra oto pazarının önünden geçicem bir bakayım temiz birşey varmı fatih yarın haber veririim sana

tamam abi teşekkürler bende birazdan burdaki pazara çıkacağım hendi kendi arabamı pazara çekeceğim hede ortama bakrım bi

Geri
Üst Alt