Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

polo 9N eşitmidir ibiza 6L ve VOGTLAND

abi yine en mantıklısı coil yaya falan girme bence polo yay kesin uyar ama istediğin düşüklüğü sağlamazki senin aracın arkası baya bi havada bildiğim kadarıyla istediğin zaman kaldır istediğin zaman indir ohh ne güzelll :)

herkese çok teşekkürler...
geç yazdım kusura bakmayın teleofon geldi ibrahim coil taktırıyordu ayarlarını yaptık taktık..
sertlik ayarı olmayan..coil u almadım..
yay zaten beni düşündürüyordu..
pazartesi ap ile ilgili fiyat verilecek..
ayrıca
ingiltere ile mailleştim...
ap coil over...
392 sterlin artı 115 sterlin shipping ile geliyor başka masrafı oluyor mu?..bilmiyorum
toplamda 507 sterlin oda 1292 TL yapıyor...

http://www.madmotors.co.uk/suspensi...vers-seat-ibiza-6k-2-0-gti-16v-1-9tdi-93.html

herkese çok teşekkürler...
geç yazdım kusura bakmayın teleofon geldi ibrahim coil taktırıyordu ayarlarını yaptık taktık..
sertlik ayarı olmayan..coil u almadım..
yay zaten beni düşündürüyordu..
pazartesi ap ile ilgili fiyat verilecek..
ayrıca
ingiltere ile mailleştim...
ap coil over...
392 sterlin artı 115 sterlin shipping ile geliyor başka masrafı oluyor mu?..bilmiyorum
toplamda 507 sterlin oda 1292 TL yapıyor...

http://www.madmotors.co.uk/suspensi...vers-seat-ibiza-6k-2-0-gti-16v-1-9tdi-93.html

Varol abı bu fıyatlarla gumruge cok rahat gırersın

aaaa valla haklsın 6k imiş of ya admlarla yanlış mal için konuştum..

gümrüğe takılmak fiyat olarak mı..
adamlara dedim numune yazmanız gerkiyor ve bedelsiz gönderiyormuş gibi yapın dedim

benımkınde de noel hedıyesı yazıyorud ve ocak ayı ıdı yınede gırdı.Bu arada bu gumruklerle ılgılı yenı bır uygulama cıktı dıye bılıyorum ıcerıgı belırtılenden farklı urunler sokulmaya bılıyor.Bırde gumruk muafıyeti kargo dahıl 150 euro ust sınır

benımkınde de noel hedıyesı yazıyorud ve ocak ayı ıdı yınede gırdı.Bu arada bu gumruklerle ılgılı yenı bır uygulama cıktı dıye bılıyorum ıcerıgı belırtılenden farklı urunler sokulmaya bılıyor.Bırde gumruk muafıyeti kargo dahıl 150 euro ust sınır

peki kaç para gümrük alıyorlar ................... nokta nokta olan yerlerde küfürler var ilgili kişilere

abi sende eski gurbetçilerdensin daha iyi bilmen lazım hele sizin zamanda elektronik eşya daha çok getirilirmiş ozamanlarda gümrükte alırlarmış avantayı benim duyduklarım 100 DM olan teybe 60-70 DM gümrük istermiş ..........lar

abi sende eski gurbetçilerdensin daha iyi bilmen lazım hele sizin zamanda elektronik eşya daha çok getirilirmiş ozamanlarda gümrükte alırlarmış avantayı benim duyduklarım 100 DM olan teybe 60-70 DM gümrük istermiş ..........lar

şimdi beter olmuşlar emre anlattı gelen coiller için bırakın gidin buraya hibe edecesiniz diyormuş şerefsizler

varol abi vergi %18 aliniyor.. hatta vergi verdigin tutar kargo bedelini de kapsiyor.
bu arada 118 GBP cok fazla kargo icin.. normalin tam iki kati..

Geri
Üst Alt