Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

polo 9N eşitmidir ibiza 6L ve VOGTLAND

abı benımkınde 3.5 luk eibach var arkalar inmedi ilkten snra az bısı kestık kendıne geldı :D

17 de jant var abı 205 40 17 lastık ebatı.

zaten önler fena durmuyor ama arkalar brezilya poposu gibi havada...yay alıp inmezse deli olurum o zaman

yay varmı ustunde hıc abı arkalar dusmuyo onu solım sana 50 lık alırsan ancak ıner

üsütnde orjinal yaylar var..araç stock...
sadece aracı alırken sahibi üsütünde cupra tamponlar ve yazıları ile almış.ve seat sport vites topuzu ile almış...ve sonradan hiç bişi eklememişler

üsütnde orjinal yaylar var..araç stock...
sadece aracı alırken sahibi üsütünde cupra tamponlar ve yazıları ile almış.ve seat sport vites topuzu ile almış...ve sonradan hiç bişi eklememişler

abı sımdı ben yay kesmem dıyorsan 5 lık yay al yok keserım bne cok ınmesın ıdeal olsn dıosan 3.5 luk al onler cok gzel dusuyor arkayıda yarım bakla kesıosun cok duzel esıt oluyorlar. onlar benı kesmez dıosanda 600 gıbı bır meblaya belcıkadan coil sıparısı verıosun cuk dusuyor araba :D

abı sımdı ben yay kesmem dıyorsan 5 lık yay al yok keserım bne cok ınmesın ıdeal olsn dıosan 3.5 luk al onler cok gzel dusuyor arkayıda yarım bakla kesıosun cok duzel esıt oluyorlar. onlar benı kesmez dıosanda 600 gıbı bır meblaya belcıkadan coil sıparısı verıosun cuk dusuyor araba :D

yok yay kesmem...3.5 da beni kesmes

belçikadan nereye sipariş veriyoruz...600 tl mi euro mu...kaç günde geliyor..markası ne

Varol abı Tr de 1.9 tdı yayı bulman bıraz zor,arkadasımın cupra tdı ındada,emrenın arabasındakı yaylarda sıparıs uzerıne gelmıstı,1.4 lerın yayını takarsın goruntu bazında muhtemel onler fazla duser arka havada kalır ayrıca yol tutusu olarak da kotuleyebılır bıle

Varol abı Tr de 1.9 tdı yayı bulman bıraz zor,arkadasımın cupra tdı ındada,emrenın arabasındakı yaylarda sıparıs uzerıne gelmıstı,1.4 lerın yayını takarsın goruntu bazında muhtemel onler fazla duser arka havada kalır ayrıca yol tutusu olarak da kotuleyebılır bıle

evt gerçekten zor şu ana kadar bulduklarımda da detaylı açıklama yok..tdi diyor başka bişi demiyor..yada satmak için bütün seriyi yazmış..1.4, 1.6 falan gidiyor adam
aman önler aşağa arkalar yukarda olmasın

bunlar tahmınımce 1.4 tdı yayıdır kı onlarda dedıgım olayın ıcınde.Tr de ne leon ne ıbıza cupra yada 1.9 tdı yayı bulunmuyor kolay kolay,getırenlerde genellıkle sıparısle getırtıyorlar

bunlar tahmınımce 1.4 tdı yayıdır kı onlarda dedıgım olayın ıcınde.Tr de ne leon ne ıbıza cupra yada 1.9 tdı yayı bulunmuyor kolay kolay,getırenlerde genellıkle sıparısle getırtıyorlar

aynen dün konuştum siparişle getireyim dedi..kw variant 1 yükseklik alçaklık ayarlı sertlik ayarı yok 1200 euro bugün söylersem almanyada şu ankadaşı varmış alacak getirecek yada gönderecek..
2500 vereyim mi onu düşündüm

Geri
Üst Alt