Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

polo 9N eşitmidir ibiza 6L ve VOGTLAND

rıza başbakan gibi mübarek aşk olsun ulaşabilene :eek:

buyur abi buradayim :)

coiloverlar'da 1.4tdi veya 1.9tdi ayrimi yok bildigim kadariyla. zamaninda cok arastirmistim ucuznu, pahalisini ama butun markalarda "ibiza 6L; 1.8T, 1.9 TDI, 1.4 TDI, 1.2, 1.4...." seklinde yaziyordu..
istanbula ne zaman geleceksin abi; veya ankaraya tekrar ne zaman yolun duser? bi coiloverli ibizayayi canli gor, bi bin oyle karar ver..
istanbul'da ben ankarada emre yardimci olur sana coil'li ibiza gormen acisindan.

buyur abi buradayim :)

coiloverlar'da 1.4tdi veya 1.9tdi ayrimi yok bildigim kadariyla. zamaninda cok arastirmistim ucuznu, pahalisini ama butun markalarda "ibiza 6L; 1.8T, 1.9 TDI, 1.4 TDI, 1.2, 1.4...." seklinde yaziyordu..
istanbula ne zaman geleceksin abi; veya ankaraya tekrar ne zaman yolun duser? bi coiloverli ibizayayi canli gor, bi bin oyle karar ver..
istanbul'da ben ankarada emre yardimci olur sana coil'li ibiza gormen acisindan.

biraz şamsım yaver gitmedi..emrede pazartesi bekliyordu ben salı gittim o da arabasını getiremişti...
işin açıkçası araba yere insin önemli olan o...
sen nerden aldın seninkileri kaç günde geldi memnun musun...
istanbula temmuzdan önce gelemem..
ankara ise o şu ara zor gibi..
senin aracı resimlerde gördüm harkia duruyor...
evt coilde ayırım yok o ayırım yayda var galiba....
bi de sen direksiyonu değiştirmişsin kaça mal oldu hava yastığı ile birlikte..(bunun acelesi yok) ma çok güzel duruyor

biraz şamsım yaver gitmedi..emrede pazartesi bekliyordu ben salı gittim o da arabasını getiremişti...
işin açıkçası araba yere insin önemli olan o...
sen nerden aldın seninkileri kaç günde geldi memnun musun...
istanbula temmuzdan önce gelemem..
ankara ise o şu ara zor gibi..
senin aracı resimlerde gördüm harkia duruyor...
evt coilde ayırım yok o ayırım yayda var galiba....
bi de sen direksiyonu değiştirmişsin kaça mal oldu hava yastığı ile birlikte..(bunun acelesi yok) ma çok güzel duruyor

abi benim coil overim TA technix marka. belcika'dan aldim ve 1 ay icinde geliyor en gec.
ben gayet memnunum abi; daha onceden blitstein gazli amortisorlu ve 5cm yayli ibizaya binmistim; ikisini kiyasladigimda coilover daha iyi geldi bana. almadan once cok tereddutteydim; begenmezsem cikarir satarim diyordum ama su anda cok memnunum.. araba'da kondor var mi dersen konfor tabiki yok ama zaten ibizalarin orjinali bile konforsuz :) yine de dedigim gibi benim bekledigimden cok daha iyi cikti..
kafamda ki bir-iki sey daha son bulsa tekrardan guzel fotograflarini cekip ekleyecegim ama bir turlu sonlandiramadim..

direksiyonu ingiltereden aldim abi; 450 TL ye geldi kargoyla beraber. airbagim benim ayniydi zaten; o yuzden sadece 20 lira sokme takma parasi verdim o kadar. tus takimi da ayni ve sorunsuz calisiyor.

aynen dün konuştum siparişle getireyim dedi..kw variant 1 yükseklik alçaklık ayarlı sertlik ayarı yok 1200 euro bugün söylersem almanyada şu ankadaşı varmış alacak getirecek yada gönderecek..
2500 vereyim mi onu düşündüm

abı eger sertlık ayarı yoksa hıc bos yere para verme Rızanınkıler hem fıyat olarak uygun hemde aynı ıslevı goruyor,ısın aslı sertlık ayarlısını almak aslında ama kımse burda pıst yuzu gormedıgı ıcın gorunum amaclı avrupalının ebay coıloverı dıye tabır ettıklerınden alabılırsın,ısın aslı bende alcak olsam ta tecnix flan alırım,coılover duses bulunmadıgı surece cıddı para

Can aynen dedigin gibi; pistle falan isimiz gucumuz yok; hatta vutun gun dur-kalk trafik.. gereksiz para yoksa.. araba 25000 bin tl; coilover 2500 TL. :)

Geri
Üst Alt