Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Polo 1.6 tdi dsg ariyorum

Duvi

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yeni kasa 50000 km'yi geçmemiş dizel tiptronik Polo arıyorum..
Tercihen gri renk..Aracı eşime alıcam ve olmazsa olmazımız dizel ve dsg olması..Temiz bir araç var ise bilgi verirseniz sevinirim...

Bayandan alınırmı:) Hoş hanıma verecez aracı ama puhahapuhaha

Bana netten değil şöyle cevresinde tanıdığı olan birinin aracı lazım. Netten bende bakıyorum bunlara:)

Aslına bakarsan corsa da olabilir ama easytronik şanzuman için pek iyi konuşmuyorlar bilemedim??

polodan saşma derim biliyorum espiri olsun diye yazdım zaten :)

Kulağımızı kabartttık :eek:key:
da ibiza 1.2 TSı neden Düşünmüyosun şehir içi yakıtı 1.6 tdı dan fazla olsa bile alırkken fazla ödemezsin şu an bu araçla senin dediğinin arasında neredeyse 12 bin lira fark var ayrıca şeghir içi yakıt tüketimi konusunda ibiza 8 lt ortalamayı geçmez yengenin kullanımıyla 1.6 da 6 larda dolaşır e benzin 4.8 se motorinde 4.3 Gardaşım aklına girmek değil niyetimde bi düşün bence 1.2 TSI dsg ibizalar yakıt konusunda çok cimri :eek:key:

Gardaş bize diZel gidiyor benzinin altından kalkamam ben..Hanım'da her gün karşıya gidip gelicek ben rahat durmam onada km yaparım..Bide sağım solum belli olmaz tutar Leonu satarım kapımda dizelim olsun mantığındayım..
1.2 de tüketimimiz ne olur onu hesaplıyorum çok farkediyor hariç alırken çok fark verip alıyoruz ama..Bide bizim kasalarda dizel ile benzin çok büyük ayrımı olmuyor çünkü kasa seni performanslı sürdürüyor ama bir alt kasada ölçüler belli Motorda dizel oldumu kokluyor gardaş...
Bide polo herzaman para gardaş..Değer kaybı pek olmuyor..

Çöllüm bilemiyorum bi diyorum kapımda dizel bar zaten uzun yolda falan bunu kullanıyorum zaten şehir içi bize benzinle yeter diye düşünüyorum ama otomatik şanzumanda benzinli çok yakıyor..
Ama öbür taraftan alırken kafadan 10-12 lira fazla para veriyorum ayrıca uzun vadede binme garantim yok çünkü ev alma niyetim var ili gün sonra bir şey düşürürsem çekip satarım kafam karışık anlayacağın...[MENTION=19934]Çöllü[/MENTION]

[MENTION=23987]Duvi[/MENTION] küçük konseptte polodan şaşma abi :)

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Geri
Üst Alt