Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

polo 1 0 trendline

frknylmz38

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar..
kendime yakin bi sure icerisinde yeni bir araba almayi dusunuyorum o aracta baslikta bahsettigim gibi polo 1.0 trendline..
simdi sormak istedigim sunlar;
Arac baz donanim oldugu icin direksiyonunda kontrol dugmeleri yok.direksiyon simidini bi ust donaniminda ki gibi taktirabilirmiyiz degistirebilirmiyiz yani birde.yine baz donanim oldugu icin;malum kol dayama da yok.peki bu ikisi;
Fonksiyonel direksiyon+kol dayama.
bana ne kadara mâl olur? sonradan da fonksiyonel direksiyon taktirmak mumkun mu?

Bu konuda yardimlarinizi bekliyorum.TESEKKURLER..

Merhaba arkadaslar..
kendime yakin bi sure icerisinde yeni bir araba almayi dusunuyorum o aracta baslikta bahsettigim gibi polo 1.0 trendline..
simdi sormak istedigim sunlar;
Arac baz donanim oldugu icin direksiyonunda kontrol dugmeleri yok.direksiyon simidini bi ust donaniminda ki gibi taktirabilirmiyiz degistirebilirmiyiz yani birde.yine baz donanim oldugu icin;malum kol dayama da yok.peki bu ikisi;
Fonksiyonel direksiyon+kol dayama.
bana ne kadara mâl olur? sonradan da fonksiyonel direksiyon taktirmak mumkun mu?

Bu konuda yardimlarinizi bekliyorum.TESEKKURLER..
1.2 tsi sini alın bari :) bilemedin seat ibiza bahsettiğin araçtan daha üstündür bunu unutmayın..direksiyon kol dayama paketlerini aracı alırken vw bayyisinden isteyebilirsiniz donanım olaraktan.fiyatı ne kadardır diceksiniz vw kendi sitesinde yazar.direksiyon kumandası fonksiyon istersenız buna paralel teypinizi de multımedyalı direksiyona bağlı sistemleri de pkaet olarak istemeniz gerekebilir.boş arabalara direksıyon kablo aparatsız fonsıyonsuz track çaldıran teyp koyuyolar.buna bayiideki müşteri temsilcisi karar verecek oturup konuşacaksınız :)..kol dayama 400 civarı orjınal gerisi vw ye kalmış hayırlısı olsun

Degistirecegim aracim zaten ibiza 1.4 st ref. belki polo donanim olarak eksileri olabilir ama yalitim.konfor konusunda ibizadan cok cok iyi malzeme kalitesi olarakda ama oneriniz icin tesekkur ederim..
1.2 tsi motor esnek motor ben donanimi icin degil motoru icin istiyorum 1.0 i..ama sadece trendline donanim oldugu icim kol dayama ve fonksiyonel direksiyon bulunmuyor ve bunlar benim her araba da gormek istedigim bi ikilidir gercekten konfor olarak arti sagliyor :)

Degistirecegim aracim zaten ibiza 1.4 st ref. belki polo donanim olarak eksileri olabilir ama yalitim.konfor konusunda ibizadan cok cok iyi malzeme kalitesi olarakda ama oneriniz icin tesekkur ederim..
1.2 tsi motor esnek motor ben donanimi icin degil motoru icin istiyorum 1.0 i..ama sadece trendline donanim oldugu icim kol dayama ve fonksiyonel direksiyon bulunmuyor ve bunlar benim her araba da gormek istedigim bi ikilidir gercekten konfor olarak arti sagliyor :)
iii de konfor dediğin şey iç dizayn-koltuk renkleri +sıfır kokusu :) yalıtıma gelince.mıcırlı yola girersen asfalt sesini duyarsın içerden.bu her aracta var aşa yukarı.vw seat skoda vs audiyi karıştırmıyorum yağlı sachs marka amortisor kullandığı sürece sert süspansıyondan kurtulamaz.sert süspansıyona sahip araclar asfalt arabasıdır bozuk yolda giderken tıkırtı takurtuları ön takımdan illakı duyarsınız.ayrıca cukura girdiğiniz zamanda takkk !! sesi can alıcı.bizim araçlarda da yalıtım var ama komple değil.en iyi ses yalıtımı toyotada var

Yalıtım direksiyondan kumanda kol dayama için araba mı değiştireceksiniz yani... hem de 1.4 motoru bırakıp 1.0 için... İlginç... bence o poloya 40bin verene kadar 49bin verin Leon alın aslanlar gibi binin hemde her istediğiniz içinde olsun... o istediklerinizi Pılo ya ekletsenşz zaten en az 2000 bir ilave koyarlar... böylece Leon a vereceğiniz fark 7bin e ünmiş olur... @frknylmz38

Son düzenleme:
Polonun ibizadan daha rahat oldugunu dusunuyorum. 1.0 motor istememin nedeni tasarruf yoksa ibizada ki gibi performans beklemiyorum aractan. ben motorun hacmi icin istiyordum ama 1.2 tsi comfortline da olabilir 46.500 civariydi sanirim

şu pololardan ne anlıyonuz anlamıyorum..golf jetta anlıyoruz da...benım kötü cordobamdaki donanım poloda yok poloda olsa 70 bin lira isterler. gerci benım motorda polo motoru bende kalkmış poloyu kötülüyom :D

Ibizada cidden yalitim az otobanda 75-80 den sonra ruzgar sesi duyduktan sonra araba artik itici geliyor.yada kasislerde gelen trim sesleri veya suspansiyonun vurmasi vs beni poloya yonlendiriyor.gonul ister c sinifi veya d sinifi bi arac ama maddiyat polo yu yon kiliyor. sadece polo 1-2 tık daha iyi diyebilirim

46500 ü varya hayatta vermem Polo ya... kusura bakmayın ama hiç akıllıca bir seçim değil... 1.0 motor olunca az yakacağını mı düşünüyorsunuz... tekrar söylüyorum 49bin e 1.2 tsi Leon style alırım arabaya biniyorum derim yerinizde olsam... hem yakıt tasarrufu hem performansım olur... @frknylmz38

Aslinda leon da iyi bir tercih olabilir.bi suspansiyonlari sertdir ama o da surucu koltugunda pek etkilemez.1.2 tsi leon un yakit durumu nedir acaba

Geri
Üst Alt