Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

polo ıbıza corsa punto hangısı arkadaslar ?

sızce hangısı

• polo

Kullanılan: 34 39.5%
  • ıbıza

Kullanılan: 43 50.0%
  • corsa

Kullanılan: 3 3.5%
  • punto

Kullanılan: 6 7.0%

• Kullanılan toplam oy
    86

atay78

Kayıtlı Üye
arkadaslar abıme arac alıcaz ama sızlerde sorayım dedım cevresınde bu aracları kullanan varmıdır acaba varsa yorumlarınızı esırgemzsenız sevınırım hepsı sıfır alınacak ve hepsınde baz modeller tercıh edılecek cok opsıyona onem vermıyor kullanıcak kısı sımdıden tum arkadaslara tesekkurler

eski bir polo kullanıcısı olarak poloyu tercih ettim..2005 1,4 otomatik basicline modelini kullandım 2 sene.İnanılmaz sürüş zevki olan çok keyifli bir araçdır...Yeni kasaların dahada ıyı olacağı göz önüne alınırsa tercih sebebidir...

yorum yapan arkadaslara tesekkurler devamını beklıyorum

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

yorum yapan arkadaslara tesekkurler devamını beklıyorum

bence polo.guncel kasa cok pahalı fakat butceye gore puntocorsa da tercıh edılebılır.ıbıza ıcın SCler cok hoş.butceyıde bılsek daha saglıklı olur.sıfır olarakmı?

ben oyumu polo verdim ama dolusu için geçerli tabikide

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

ben oyumu polo verdim ama dolusu için geçerli tabikide

polonun yeni kasası bence dış görünüm olarak çok ufak ve sakin bir görüntüsü var.Bence bayanlara daha uygun gidiyor.Punto deseniz,fiyat ve ekonomi olarak aralarında en iyisi ama diğer rakiplerindeki kaliteyi bulucakmısınız?

Opel corsa diğer rakiplerine göre daha pahalıdır.Ayrıca size çok aracın üzerinde oynama şansı vermez.Bir ampül bile değiştirseniz bazen arıza ışığı yakıyo.

kaldı geriye bizim ibiza.EE Seat sitesinde belli idi zaten sonuç baştan :D

haklısın ama genede polonun önden görünümü ibizaya göre daha iyi iç göstergeler deseniz ztn sciroccoyla aynı :) hatta paraya kıyarım diyorsanız ABT görünümlü polo alın görüntüsü mükemmel.Ama olurda tek kapılı alıcam derseniz o zaman ibiza boca derim susarım :D

Geri
Üst Alt