Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Polar ve Gömlek Tasarımı

konu dışı ve gereksiz mesajlar silinmiştir.

Beyaz Uzun kollu gömlek sol yada sağ göğüste SCW yazısı altına kücük yazılarla seatclubworld.com yazısı diğer göğüste türk bayrağı sırt kısmında yazı yok,poların arkasında seatclubworld.com yazısı üstünde SCW logosu ön tarafta sol yada sağda direk SCW yazısı.

Nasıl.?

GÜLMEK YOK AMA:D
valla powerpointde fikir versin diye yapmaya çalıştım..ancak bu kadar yapabildim..
birinci resim önden görünüş
ikinci resim arkadan görünüş..
kollara gelince tabi işleme ile daha iyi bir görüntü olur büyük yaptım ki görünsün..
siyah yaptım siyah düşünüyorsunuz gibime geldi
tabi bunu elle çizersem farklı olur..yarın kurşun kalem alıp çizerim sonrada resmini çekerim
www yazısı kapşon üstüncde kalacak ancak negatif yönü şu..kapşon takılmadığı zaman www gözükmediği gibi seat yazısının üsütünü örter..
gömlek yapmadım onu direk italyan kesim yapmalı.
yakası çepe çevre yazılı www.seatclubworld.com diye
slide2qr.jpg

slide1cl.jpg

kapişona gerek yok abi bence ya
bide arka kısmada logo olsun dıyorum ben

Geçen yaz Cezmi abinin Bursa buluşmasında giydiği siyah Tshirt üzerindeki tasarım polar üzerinde denenebilir...Tshirt çok hoştu çünkü...

Benim çizdiğim neden silinmiş anlamadım. Ciddiyetsizlikle ne alakası vardı? Elimin el verdiğince bildiğim programı kullanarak çizmiştim.

Abi birincisi güzel olabilir,ama ikincisinde fare yi kaydırdın sanırım o ne öyle:D

Logo bence polarda olsun sadece gömlekte biraz sırıtır gibi.

Abi birincisi güzel olabilir,ama ikincisinde fare yi kaydırdın sanırım o ne öyle:D

Logo bence polarda olsun sadece gömlekte biraz sırıtır gibi.

ikincisi arkadan görünüş..kapşon takılmış halde idi..ama kapşonsuzmuş haberim yoktu

Geri
Üst Alt