Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

polar-tshirt ve şapka için ücret gönderenler listesi

Bende en kisa zamanda gondermek istiyorum kardesim ama firma belli bi adete ulasmami istiyo siparisi girmem icin ama bakalim bu aralar bastiyorum hazir siarisleri girelim devamini sonra gireriz diye .bakalim ins olcak

emre kardeşim telefonda da görüştüğümüz gibi 26.03.2013 saat22:32:38 itibari ile polar için hesaba 50tl yatırılmıştır..

arkadaşlar polar gönderimlerine başladık ALLAH'a şükür.öncelikle ücret gönderip sabırla bekleyen dostlarıma sonsuz teşekkür ediyorum kendi adım ve SCW yönetim adına.
istek talepleri devam etmektedir.
şimdilik gönderilen listesi şöyledir

murat GÜLAY

BEDEN_ XL
..............................................................................................................................................................................................

Haktan KUŞTAŞ
/İZMİR
TEL:
BEDEN_XL
.................................................................................................................................................................................................

Yasin YİĞİT

SAKARYA
TEL:
BEDEN_XL
.................................................................................................................................................................................................

Ali SELVİ
/İST
TEL
BEDEN_L
..................................................................................................................................................................................................

Ulvi AHISKALI

/İST
TEL:
BEDEN_M
...................................................................................................................................................................................................

Tuğra KAZIM

KAYSERİ
TEL:
BEDEN: 2 ADET L
1 ADET S
...................................................................................................................................................................................................

Servet İZGİ
/TEKİRDAĞ
TEL:
BEDEN: S
....................................................................................................................................................................................................

Sabri ÇETİN
/BURSA
TEL:
BEDEN: XL
....................................................................................................................................................................................................

Murat KİREÇ
/ TEKİRDAĞ
TEL:
BEDEN:M

Levent KARACA
Çankaya /ANKARA
TEL:
BEDEN:M

Adınız: erdem
Soyadınız: öztürk
İstediğiniz SCW giyim ürünü: polar
Bedeniniz: L
Forum nickiniz: seat_leon
Açık adres ve telefon numaranız: ISPARTA /

kardeşim müneccimlere bişey yok mu senin deyimin le şom agılılara (aklına kötü kötü şeyler gelmesin bak :):)) [MENTION=60]ghost rider[/MENTION]

arkadaaşlar tsırt ALLAH izin verirse izmir org mize yetişecek sıkıntı yok.iş benim takibimde
sorusu istediği ve arzusu olanlar bana ulaşsın lütfen

emre_ 0 530 924 88 10

T-shirt olaylarına ne oldu? Ben siteye uzun süredir giremiyorum da, o yüzden gelişmelerden haberim yok

Geri
Üst Alt