Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

PM Kapasitesi..

YCO

Kayıtlı Üye
eskiden 100 olan kapasite şuan 25'e düşmüş durumda anladığım kadarıyla..
bazen "PM kutun dolmuş PM atamadım" gibi cevaplarla birlikte PM gönderemediğim üyeler oluyo..eskisi gibi 100 olamıyosa da en azından 50 olmasının faydalı olacağını düşünüyorum..
yönetimin dikkatine..

teşekkür ederim..

:)

güzel bi eksikliğe dikkat çekmişsin Yiğit gereği yapılır umarım

Kanka çok güzel bir konuya el atmışım inş sorun giderilir...

Dünde bende farkettim, dolu diyor bakıyorum mesaj yok. Bende 5 mesaj varkende dedi bir ara, sonra düzeldi.

çok sesli düşünme kardeşlik fişini çekivirirler kala kalıng sora:) huh diyeceyn altını küreyeceyn

biliyormusun bunu kardeşim:)

bende geçen yolladım gitmedi çok az patron en kısa sürede el atıcaktır :D

arkadaşlar her atılan ve silinmeyen 1 mesaj sitemizi 1 gr bile olsa ağırlaştırmaktadır bilginiz olsun.. O yüzden forum hızını arttırmak için ne gerekiyorsa yapıyorum. 50 ye çıkartıyorum madem.. Şu teşekkürler butonu tahrik ediyor da beni :D

arkadaşlar her atılan ve silinmeyen 1 mesaj sitemizi 1 gr bile olsa ağırlaştırmaktadır bilginiz olsun.. O yüzden forum hızını arttırmak için ne gerekiyorsa yapıyorum. 50 ye çıkartıyorum madem.. Şu teşekkürler butonu tahrik ediyor da beni :D

çok kasıosa gerek yokda 50 iyi olur kolay gelsin...

Geri
Üst Alt