Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Playstation' um çalındı

Pascal

Kayıtlı Üye
arkadaşlar kardeşim iş için bir süreliğine taşınınca Playstation'u da İzmir'deki eve götürdü

bu sabah da eve hırsız girmiş ve playstationu çalmış.

şimdi size soracağım bu alet de cep telefonları gibi bir şekilde IMEI numarası gibi birşeyle bulunabilir mi? sonuçta bu aletle internete bağlanabiliyor

işin kötü tarafı faturamı da bulamıyorum, üstünde yazan bilgilere ulaşamıyorum.

aslında hiç ama hiç umudum yok, bir umut belki bulunur diye size fikir danışayım dedim

fikri olan var mı arkadaşlar

bildigim kadariyla playstationlarda oyle bir sistem yok. yani bulunamaz.

gecmis olsun..

geçmiş olsun ozan cok uzuldum.Evde sigorta falan varmıydı belki bi şekilde parası falan alınabilir.Tabi faturasını bulman şart.hiç mi hatırlamıyorsun koydugun yerleri falan.ps 3 tü dimi bu arada ?

Sağolun arkadaşlar

evet can PS3 tü. ev kira, geçici süre oturulacağı için hırsızlığa karşı sigortalanmamıştı. faturasını olmadı gidip teknosadan bi şekilde bulurum ama işte işe yaramayacak muhtemelen

anladım abi geçmiş olsun tekrar

öncelikle geçmiş olsun ..sigorta durumu biraz değişik bende evi sigortalattım..hırsız girdimi fatura falan istiyormusnuz diye sorduğumda yok istemiyoruz sadece polis zaptı incelemesi yeterli dediler..nihayetinde bi ürünü 3 sene önce de almış olabilirsini gibi bir konuşma geçmişti..çok şükür şimdilik bi olay daha olmadı

teşekkürler bilalim

teşekkür ederim Varol abi, işte ama evde sigorta yok, 5 -6 ay oturacağımız için sigortalatmamıştık, o yüzden elimiz kolumuz bağlandı, arkadaşın da laptop ve cep telefonu gitmiş aynı zamanda

teşekkürler bilalim

teşekkür ederim Varol abi, işte ama evde sigorta yok, 5 -6 ay oturacağımız için sigortalatmamıştık, o yüzden elimiz kolumuz bağlandı, arkadaşın da laptop ve cep telefonu gitmiş aynı zamanda

gerçekten çok üzüldüm ben sigorta var diye okumuştum..ona göre cevap yaşmıştım..
bende de sigorta yoktu..bi gün eve geldim evde hırsız daldım kavga gürültü kaçtı..3 gün sonra bankanın sigorta bölümü aradı evi sigortalatmak istermisin diye evet evet..dışarı çıkamaz olmuştum..sanki adanlar yaptırmış gibi..ben ucuz kurtardım adamlar bierşey alamadan çok şükür..sana da çok geçmiş olsun..
laptop gelince mac adresini biliyormusun bir yerlerde okumuştum mac adresinden ulaşabiliyorlar diye ama Apple bilgisayarlar için de olabilir..zaten birine ulaşsanız diğeri çorap söküğü gibi gelir tabi elden çıkarmdıysalar..

çok geçmiş olmuş Ozan..çok sinir bozucu bi durum ama sıkma canını olan sadece mala gelmiş en azından öyle düşünmek lazım..

:( :(

Geri
Üst Alt