Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Playstation' um çalındı

yok be kardeşim :))

benim biradere de okadar söyledim götürme şu aleti oraya diye ama dinletemedik, neyse sağlık olsun artık kendi evime yenisini alırız :)

zaten tek oyun için almıştım aleti FİFA 2010

o da gitti aletin içinde

hadı ya onada uzuldum bak bende fifa 2010 alcaktım o dursaydı bari senden alırdım... sana bişey olmasın gıden ps olsun boşver ne zaman ıstersen verıyım benımkını ;)

geçmiş olsun Ozan internete baglanyodunuz galiba,nickini versene ekleyelim arkadaşlar kısmına,belki cihazın online olur bilgi koparırız bir şekilde.

evet güzel fikir Timurcum :)

ozanakgul veya Janus diye aratabilir misin sana zahmet.

tam olarak hatırlamıyorum ama diğer arkadaşlarıma da sorup doğrusunu yazayım buraya

evet güzel fikir Timurcum :)

ozanakgul veya Janus diye aratabilir misin sana zahmet.

tam olarak hatırlamıyorum ama diğer arkadaşlarıma da sorup doğrusunu yazayım buraya

ekledim tabi response bekliyor ikiside.Senin profilde tek fifa oynuyon galiba profilde öyle gözüküyor Janus'ta araba yarışı falan kupaları var NFS galiba.

Bu arada çalınırsa bulunabiliyor galiba ama TR de ne kadar bulunabilme %'si var aşikar =)http://boardsus.playstation.com/t5/...ot-always-a-quot-lost-cause-quot/m-p/40920565

Ek olarak yine nette yazan:
"polise bildirdim seri numarasini ve bana soyledikleri takip edilir dendi fakat dilekce yazilmasi gerektendigi soylendi tam olarak sizce nereye dilekce yazabilirim sonucta bu cihazda cep telefonu gibi dusunecek olursak gsm sirketine dilekce geciyoruz ve gsm sirketi davayi ustleniyor?"

Gerçi yukardaki olay Tr işlemiyor daha arkadaşımın arabasına girmişlerdi 1 ay önce 2 tane iphone yürüttüler imeiler bildirildi ses seda yok...

ekledim tabi response bekliyor ikiside.Senin profilde tek fifa oynuyon galiba profilde öyle gözüküyor Janus'ta araba yarışı falan kupaları var NFS galiba.

Bu arada çalınırsa bulunabiliyor galiba ama TR de ne kadar bulunabilme %'si var aşikar =)http://boardsus.playstation.com/t5/...ot-always-a-quot-lost-cause-quot/m-p/40920565

Ek olarak yine nette yazan:
"polise bildirdim seri numarasini ve bana soyledikleri takip edilir dendi fakat dilekce yazilmasi gerektendigi soylendi tam olarak sizce nereye dilekce yazabilirim sonucta bu cihazda cep telefonu gibi dusunecek olursak gsm sirketine dilekce geciyoruz ve gsm sirketi davayi ustleniyor?"

Gerçi yukardaki olay Tr işlemiyor daha arkadaşımın arabasına girmişlerdi 1 ay önce 2 tane iphone yürüttüler imeiler bildirildi ses seda yok...

sağolasın Timur olur da online olursam bir şekilde irtibat kurmaya çalışırsın sen de :)

benim hiç inancım yok o tip şeylere, yok ımeimiş yok takipmiş, sonuçta çok fazla güvenebildiğim bir kurum yok ortada!

bulursak kendimiz buluruz :)

ozancım geçmiş olsun inşallah bulunur

teşekkür ederim Aybarscım

Geri
Üst Alt