Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Playstation' um çalındı

kardeş geçmiş olsun herhalde bulunamaz ama allah daha beter kayıplar verdirmesin o yüzden eksik sadaka vermişim de bir bardakta su iç :)

geçmiş olsun Ozan, ben araç ve evi sürekli sigortalattırıyorum. eve verdiğim sigorta ücretini arabayla kıyaslayınca hiç düşünmüyorum bile yaptırırken.

herkese teker teker teşekkür ederim, sağolun

sigorta gerçekten önemli birşey, normalde herşeyimizi sigortalatırız ama işte çok kısa bir süreliğine kalınacağı için orda, bir de şirketin tuttuğu bir daire olunca sigorta işini ihmal ettik

giden gitti sanırım artık yapacak hiçbirşey yok gibi gözüküyor. bugün bir SONY' i arayacağım bakalım onlar ne diyecekler

bizim şirkette bir müdürün aracından laptop çalmışlardı..bir kaç ay sonra internette,malum sitede gördü laptopu..polise haber verdi..adamla buluşmaya gittiler polisle beraber..aldı laptopu geldi..

Kardeş geçmiş olsun da bişi geldi aklıma belki çözüm olur.

Laptoplar heleki cep telefonları izlenebilir bulunabilir şeyler diye biliyorum. Şayet cep telefonuyla ps3ü çalan adam da aynı ise cep telefonundan adamı adamdan ps3ü bulursun belkide??

teşekkürler arkadaşlar tekrar

şu sn arkadaş da ımei numarasını bulmaya çalışıyor, dediğiniz gibi oralardan belki ulaşılabilir. hoş çalınan telefonların kaçına bu şekilde ulaşılabiliyor ki bilmiyorum

ilan verilen sitelerde görsem bile ayırt edici bir özelliği olmadığı için anlayabileceğimi pek sanmıyorum

fikirleriniz için çok teşekkürler dostlar

az önce Sony ile görüştüm, online takip edebilecek bir sistemlerinin olmadığını bilirttiler

ama cihazın seri numarasını bize bildirirseniz ve eğer cihaz da yetkili servise getirilirse servis bize haber verir bu sayede takip edilebilir dediler

hiçbir umudum kalmadı artık diyebilirim

az önce Sony ile görüştüm, online takip edebilecek bir sistemlerinin olmadığını bilirttiler

ama cihazın seri numarasını bize bildirirseniz ve eğer cihaz da yetkili servise getirilirse servis bize haber verir bu sayede takip edilebilir dediler

hiçbir umudum kalmadı artık diyebilirim
çalan kişininde yada satacagını kişinin konsolu servise göturmesını bekleme bence ozan.o iş biraz zor.yok gidicekte ordan onu takip etcekler falan uzun süreli bir iş.
Şirket e bi ps3 faturası kesilmez mı böyle bir durumda ordan bişeyler yapılsa =))

Geri
Üst Alt