Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Playstation 3 ve Full HD sony 102 cm

AHHA

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar sağa sola ilan vermeden önce eşe dosta duyurmak istedim, maddi ihtiyaçtan dolayı satmak istiyorum, 9-10 ay önce almış olduğum

playstation 3 40 gb (2 kol biri dualshock + HDMI kablo + GT5 oyun + tüm kabloları kull. kılavuzu vs kutusunda) fiyatı 750 TL

Sony KDL 40L4000 102 cm Full Hd L serisi Tv, yeni teknoloji karasal yayın alımına uygun, kutusu, tüm aparatı ve kull.kılavuzu vs ile. fiyat: 1650 TL

ikisine toplam 3500 TL ye yakın bir rakam ödemiştim zamanında, aletler kesinlikle sorunsuzdur.
Faturalı ve garantilidirler..

teşekkürler arkadaşlar,

ayrıca GT5 bitmiş durumda, isterseniz bu durumda gönderebilirim, S class açık yani :)

hayırlı stışlar.. ps3 un fiyatı yüksek geldi bana biraz.. cunkü yeni çıkan slimler 900 tl civarı

Geri
Üst Alt