Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Plastik sesi

wosmere mi götüreceksin ?
Hergün araçla gelip gittiğim için benim için sorun değil. Tamam yarın görüşelim inşaallah.
Evet vosmere. Aradım sabah parça elimizde yok gelin bakalım dedi... Garantiden değiştircekler galiba..Pm den numara yazıyorum.

Arkadaşlar konu güncel.. Artık sıkılmaya başladım.Ses rahatsız ediyor ve arabada soğumaya başlıyorum.

Arkadaşlar konu güncel.. Artık sıkılmaya başladım.Ses rahatsız ediyor ve arabada soğumaya başlıyorum.
aldığın plastikde mı ses yapıyor.cift tarafla bantla takarsan sesi keser.titreşimi boşluk yaptırır.cerceveyi ince cift taraflı bantla cerceve şeklide kapla tak yapıştır birdaha ses gelmez.ya da altında noşluk varsa boşluğa gore yalıtım ekleyebilirsin

Yok abi öle birşey değil.. Trim sesi gibi bir ses ama nereden geldiğini bulamadım... Birde sorunmudur bilmiyorum ama bu hafta farkettim özellikle 4. viteste gaza basarken vites kolu titriyor. Bakınca değil ama vites kolunu tutunca anlıyosun..

Yok abi öle birşey değil.. Trim sesi gibi bir ses ama nereden geldiğini bulamadım... Birde sorunmudur bilmiyorum ama bu hafta farkettim özellikle 4. viteste gaza basarken vites kolu titriyor. Bakınca değil ama vites kolunu tutunca anlıyosun..
benim kide titriyor...valla yavuzcum titremeyen vites görmedim daha pahalı araclar istisnalar haric tabii :) volant dişlisinin sıyırmasından olabilir mi diye düşünüyorum...volant dişlisi sıyrıldı mı titreme yapar taksicilik zamanımdan kalma bir bilgi ustana sormakta fayda var derim.

Merhaba.ayni sıkıntı bende vardi sag on tekerlegin camurlugun ic kısmında pervazin vidasi gevsemis olabilir.benim oradan cikti ses ve simdi problem yok.

Bende direksiyon sağa ya da sola dökükken (yan yoldan anayola çıkıyorken mesela) 1. ya da 2. viteste kavrama noktasındayken (devir düşükse) titreme oluyor ve sarı direksiyon hidrolik göstergesi yanıyor. Bunun gibi bişey değil dimi sizinkisi? @ycalayir

Bende direksiyon sağa ya da sola dökükken (yan yoldan anayola çıkıyorken mesela) 1. ya da 2. viteste kavrama noktasındayken (devir düşükse) titreme oluyor ve sarı direksiyon hidrolik göstergesi yanıyor. Bunun gibi bişey değil dimi sizinkisi? @ycalayir
Bir nebze bunun gibi sayılır.Yani 1000 devirle 1500 devir arasında yapıyor. Yani hem kalkışta hemde düşük vites arttırıken duyuluyor.. Ama herhangi bir lamba yakmıyor bende...

Geri
Üst Alt