Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Plastik sesi

Eğer tahmin ettiğim ses ise :) bende de var.
Dediğim gibi atıyorum 1. viteste tam kalkış yapacan gaza az basıyorsun o ses geliyor. Tırrrrrr gibisinden (ön taraftan). Ama gazı biraz fazla ver o ses yok.
Ya da geri vitese takınca. Gazı az ver. Tırrrrrr. O ses var.
---------------------------
Şimdi hocam kaputu bir aç. Bu sağ tarafta aracın beyni varya monte edilmiş hani gri renkte olan şey. Elinle bir yokla bakalım vidası gevşemiş mi ? sallanıyor mu :)
Benim o biraz gevşemişti sıktım biraz , geçer gibi oldu.
Ben ne zamanadır tanıdık birinde ibiza bulup içine oturup arabayı çalıştırmak istiyorum. Yani aynı ses ondada varmı yokmu diye.Ses aynı senin tarif ettiğin şekilde.Bendede var demen içime biraz su serper gibi oldu.O dediğinide yapıcam fakat aklımda birşey daha var son olarak.Arabayı herhangi bir yerde lifte kaldırıp plastik aksamların ve egsoz tutucuların vidalarını sıkmak...2013 model arabada bu sesi duymak sinirlendiriyor beni.Yada bende var bi i.nelik :)

Ben ne zamanadır tanıdık birinde ibiza bulup içine oturup arabayı çalıştırmak istiyorum. Yani aynı ses ondada varmı yokmu diye.Ses aynı senin tarif ettiğin şekilde.Bendede var demen içime biraz su serper gibi oldu.O dediğinide yapıcam fakat aklımda birşey daha var son olarak.Arabayı herhangi bir yerde lifte kaldırıp plastik aksamların ve egsoz tutucuların vidalarını sıkmak...2013 model arabada bu sesi duymak sinirlendiriyor beni.Yada bende var bi i.nelik :)

Sen dediğim yere yani o beyin kısmına bi bak. O da titreme yapıyor gibime geliyor.
Ya da bir şey daha aklıma geliyor.
Araçlarımızda lpg varya. Bu lpg'nin mesala gaz borusu/kablosu , hafiften gaza bastığımızda biryerlere vurup bu sesi çıkarabilir gibime geliyor. Yoksa bu dediğimiz ses konsoldan gelen ses değil.
Önden kaput tarafından gelen bir ses gibi geliyor bana.

Sen dediğim yere yani o beyin kısmına bi bak. O da titreme yapıyor gibime geliyor.
Ya da bir şey daha aklıma geliyor.
Araçlarımızda lpg varya. Bu lpg'nin mesala gaz borusu/kablosu , hafiften gaza bastığımızda biryerlere vurup bu sesi çıkarabilir gibime geliyor. Yoksa bu dediğimiz ses konsoldan gelen ses değil.
Önden kaput tarafından gelen bir ses gibi geliyor bana.
Cumartesi günü bütün lpg boruları ve kablolarını sabitledim kelepçeyle...Sanirim aynı dertten muzdaribiz ya...

Cumartesi günü bütün lpg boruları ve kablolarını sabitledim kelepçeyle...Sanirim aynı dertten muzdaribiz ya...

Sanırım öyle :)
Gaza az basınca oluyor bu titreme tartızı ses.
Bu titreme olayını pedallarda da hafiften hissediyor musun ? (ses olduğu anda)

Çok az. Oda dikkat ettiğim için...Bi ara görüşelimde bulmaya çalışalım...

Hafta içi Alsancak tarafındayım, sağlık müdürlüğünde. Kemalpaşa'da oturuyorum.
Ama müsait bir zamanda görüşelim. Hem tanışırız. Hem de aynı sesten mi müzdaribiz bakarız. İyi de olur.

Bende Alsancakta çalışıyorum... Limana çok yakınım..Olmadı anlaştığımız bir gün arabayla gelirim bende işe...Sana ne zaman uygunsa...

Bende Alsancakta çalışıyorum... Limana çok yakınım..Olmadı anlaştığımız bir gün arabayla gelirim bende işe...Sana ne zaman uygunsa...

Memurum ben. Hafta içi iş çıkışı eşimi alıp eve geçtiğim için ancak bir öğlen o tarafa gelirim. Bu alsancak garının oraları diyorsun heralde (stadın oralar) değil mi ? Geldiğim de araçları yan yana koyup bi foto çekek madem :D Boş biyerler var mıdır oralarda ?
(Pek de bilmiyorum izmiri)

Memurum ben. Hafta içi iş çıkışı eşimi alıp eve geçtiğim için ancak bir öğlen o tarafa gelirim. Bu alsancak garının oraları diyorsun heralde (stadın oralar) değil mi ? Geldiğim de araçları yan yana koyup bi foto çekek madem :D Boş biyerler var mıdır oralarda ?
(Pek de bilmiyorum izmiri)
Bana uygun kardeşim öğlen arası... Evet tamda oraları diyorum. :) İzmirde oradan boş bir yer yok :).. Zaten servisede götürcem yarın arabayı.Gitmişken orayada uğrarım.. (Plastik bir parça kırıldıda arabada).. Yarın müsaitmisin..

Bana uygun kardeşim öğlen arası... Evet tamda oraları diyorum. :) İzmirde oradan boş bir yer yok :).. Zaten servisede götürcem yarın arabayı.Gitmişken orayada uğrarım.. (Plastik bir parça kırıldıda arabada).. Yarın müsaitmisin..
wosmere mi götüreceksin ?
Hergün araçla gelip gittiğim için benim için sorun değil. Tamam yarın görüşelim inşaallah.

Geri
Üst Alt