Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Plastidip sprey

Arf

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar hayırlı pazarlar konu başlığında ki plastidip isimli sprey kaplama malzemesini kullanan arkadaşlar varsa bilgi vermelerini rica ediyorum..
Bu ürün youtube Vs. Sitelerde uygulama videolarını izledim çok kolay görünüyor jant, kaporta, far bile kaplayanlar var. Ben 1 tane alıp aracımın dikiz aynalarını kaplamayı düşünüyorum, eğer başarılı olursa jantlarımı mat siyah yapıcam sizce denemelimiyim?
Bu arada sökmek çok kolay hiç bir şekilde zararı yok sökerken kaplama gibi kalkıyor...Bu jantlar siyah mat olursa nasıl olur? Saygılar sevgiler DSC_0403.JPG
[doublepost=1448790945,1448790821][/doublepost]

Kardeşim merhaba, pürüzsüz yüzeylerde gayet güzel. Fakat zemini kötüyse berbat oluyo. Birde çok kat uygulaman gerekiyor ki sökümü kolay olsun. Tavsiye ederim. Parlağını alma ama solunca kötü oluyo...

uygulaması çok kolay ürünün , ana bayilerden biri arkadaşım bu güne kadar kapladığı hiçbir araçta sıkıntı yaşamadı alıcıda satıcıda memnundur. Gönül rahatlığı ile uygulama yapabilirsiniz

• Beğen
Reaksiyonlar: Arf
Bence boyadan daha mantıklı geri dönüş için. Siyah yerine koyu gri yapabilirsin. Yada lacivert.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
IMG_20150906_190921.jpg
Folyo kaplamasını tek başıma yapamam diye plastidip işine el atmıştım bende.
Önce arka tamponu yapmıştım yalan olmasın 1 seneyi geçkin kullanıyorum.
Sonra ön tamponu yaptım.
En son da dayanamadım aynaları yaptım :)

Ekli dosyalar

• IMG_20151115_151604.jpg
    IMG_20151115_151604.jpg
    805.4 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG_20150906_173208.jpg
    IMG_20150906_173208.jpg
    987.4 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleme:
Ekli dosyayı görüntüle 10074
Folyo kaplamasını tek başıma yapamam diye plastidip işine el atmıştım bende.
Önce arka tamponu yapmıştım yalan olmasın 1 seneyi geçkin kullanıyorum.
Sonra ön tamponu yaptım.
En son da dayanamadım aynaları yaptım :)
Hocam tebrik ederim Sizi harbiden on numara olmuş sizi gördükten sonra kesin karar verdim arka tamponlar da çok güzel olmuş. Ellerinize sağlık Paylaşımınız için de ayrıca teşekkür ederim iyi geceler
[doublepost=1448832122,1448832070][/doublepost]
Merhabalar ben kışlık lastiklerimdeki jantlarımı boyadım gayet güzel oldu.Ekli dosyayı görüntüle 10071

Evet işte bu bende yapıcam bunu tebrik ederim sizi ellerinize sağlık

Hocam tebrik ederim Sizi harbiden on numara olmuş sizi görd kesin karar verdim arka tamponlar da çok güzel olmuş. Ellerinize sağlık Paylaşımınız için de ayrıca teşekkür ederim iyi geceler
[doublepost=1448832122,1448832070][/doublepost]

Evet işte bu bende yapıcam bunu tebrik ederim sizi ellerinize sağlık

Demedi deme aynalar biraz soyuldu :) ama benim hatamdan da kaynaklı diye düşünüyorum

Arka tamponu mavi kutulu olan plastidip ile yaptım.
Bu son yaptıklarıMı ise Asf (autospfür gibi bişe adı alman malı) idi onunla yaptım.
Ben plastidip i öneririm bana daha sağlam gibi geldi...
Arka tamponu okadar sildim yıkadım hatta kimi yyıkamacılar fırça sürdü banamısın demedi...

ben de bordo rengini arıyorum ama bulamıyorum.
teyp çerçevesini kaplamıştık. güneşten çekme yaptı söküp spreylicez kısmet olur da bulursak...

• Beğen
Merhaba ben de ön ve arka vw amblemlerimi boyadım fakat 2-3 ay sonrasında boya kalkıyor. Önce bagaj arması sonra ön arma da ki plastidip kalktı. Uzun ömürlü birşey değil sanırım.

• Beğen
Geri
Üst Alt