Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Plastidip sprey

Konu, 'Tuning' kısmında Arf tarafından paylaşıldı.

1. Arf

Arf SCW Üyesi

36
    65
    18
    Arkadaşlar hayırlı pazarlar konu başlığında ki plastidip isimli sprey kaplama malzemesini kullanan arkadaşlar varsa bilgi vermelerini rica ediyorum..
    Bu ürün youtube Vs. Sitelerde uygulama videolarını izledim çok kolay görünüyor jant, kaporta, far bile kaplayanlar var. Ben 1 tane alıp aracımın dikiz aynalarını kaplamayı düşünüyorum, eğer başarılı olursa jantlarımı mat siyah yapıcam sizce denemelimiyim?
    Bu arada sökmek çok kolay hiç bir şekilde zararı yok sökerken kaplama gibi kalkıyor...Bu jantlar siyah mat olursa nasıl olur? Saygılar sevgiler DSC_0403.JPG
    [doublepost=1448790945,1448790821][/doublepost]

pilli ve AtaYaşar59 bunu beğendi.
  2. mturkmencekic

mturkmencekic SCW Üyesi

42
    21
    8
    Kardeşim merhaba, pürüzsüz yüzeylerde gayet güzel. Fakat zemini kötüyse berbat oluyo. Birde çok kat uygulaman gerekiyor ki sökümü kolay olsun. Tavsiye ederim. Parlağını alma ama solunca kötü oluyo...

pilli ve Arf bunu beğendi.
  3. PetrolHead

PetrolHead SCW Üyesi

114
    155
    43
    uygulaması çok kolay ürünün , ana bayilerden biri arkadaşım bu güne kadar kapladığı hiçbir araçta sıkıntı yaşamadı alıcıda satıcıda memnundur. Gönül rahatlığı ile uygulama yapabilirsiniz

Bunu beğendi. Arf bunu beğendi.
  4. AtaYaşar59

AtaYaşar59 SCW Üyesi

52
    50
    18
    Bence boyadan daha mantıklı geri dönüş için. Siyah yerine koyu gri yapabilirsin. Yada lacivert.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme: 29 Kasım 2015
    pilli, KİREÇ ve Arf bunu beğendi.
  5. leon5046

leon5046 SCW Üyesi

1.413
    1.628
    113
    Merhabalar ben kışlık lastiklerimdeki jantlarımı boyadım gayet güzel oldu. IMAG1256.jpg

AtaYaşar59, pilli, KİREÇ ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  6. bora55

bora55 SCW Üyesi

1.687
    839
    113
    IMG_20150906_190921.jpg
    Folyo kaplamasını tek başıma yapamam diye plastidip işine el atmıştım bende.
    Önce arka tamponu yapmıştım yalan olmasın 1 seneyi geçkin kullanıyorum.
    Sonra ön tamponu yaptım.
    En son da dayanamadım aynaları yaptım :)

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 29 Kasım 2015
    AtaYaşar59, KİREÇ ve Arf bunu beğendi.
  7. Arf

Arf SCW Üyesi

36
    65
    18
    Hocam tebrik ederim Sizi harbiden on numara olmuş sizi gördükten sonra kesin karar verdim arka tamponlar da çok güzel olmuş. Ellerinize sağlık Paylaşımınız için de ayrıca teşekkür ederim iyi geceler
    [doublepost=1448832122,1448832070][/doublepost]
    Evet işte bu bende yapıcam bunu tebrik ederim sizi ellerinize sağlık

8. bora55

bora55 SCW Üyesi

1.687
    839
    113
    Demedi deme aynalar biraz soyuldu :) ama benim hatamdan da kaynaklı diye düşünüyorum

Arka tamponu mavi kutulu olan plastidip ile yaptım.
    Bu son yaptıklarıMı ise Asf (autospfür gibi bişe adı alman malı) idi onunla yaptım.
    Ben plastidip i öneririm bana daha sağlam gibi geldi...
    Arka tamponu okadar sildim yıkadım hatta kimi yyıkamacılar fırça sürdü banamısın demedi...

Bunu beğendi. KİREÇ bunu beğendi.
  9. KİREÇ

KİREÇ Moderatör

5.334
    4.552
    113
    ben de bordo rengini arıyorum ama bulamıyorum.
    teyp çerçevesini kaplamıştık. güneşten çekme yaptı söküp spreylicez kısmet olur da bulursak...

10. Micqrop

Micqrop SCW Üyesi

336
    136
    43
    Merhaba ben de ön ve arka vw amblemlerimi boyadım fakat 2-3 ay sonrasında boya kalkıyor. Önce bagaj arması sonra ön arma da ki plastidip kalktı. Uzun ömürlü birşey değil sanırım.

Sayfayı Paylaş