Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Plastidip kaplama.

H.G.Koçer

Kayıtlı Üye
Herkese merhabalar plastidip ile ilgili bir tecrübesi, aracı kaplı olan var mı aramızda ?
Sprey almayı düşünüyorum yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

BİZİM VAR ABİ PLASTİDİP GÜZEL Mİ DESEN GÜZEL AMA DAYANIKLI DEĞİL İKİTELLİ TARAFINA YOLUN DÜŞERSE GÖSTERE BİLİRİM ARAÇI

1c9cb1387bf7500c689b57bdd6edd964.jpg
c939f78e8b97724d5f1bb5e6443e4b29.jpg

Uzun vadeli dayanıklı istiyorsan folyo kaplama yaptır plastidip cok hassas korurum dersen yptır ama cok zor

Hızlı gidersen EBENİ yavaş gidersen BEBENİ görürsün

Herkese merhabalar plastidip ile ilgili bir tecrübesi, aracı kaplı olan var mı aramızda ?
Sprey almayı düşünüyorum yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

Arabayı komple kaplatacaksan sprey kurtarmaz sanırım hocam seni.
Ben spreyi 32 liradan almıştım.
Aracın ön ve arka tamponuna kendimce birşeyler yaptım. Folyoyla uğraşmak bana zor geldiği için.
Biraz kir tutmuştu ama ıslak bezle (ya da sabunlu bir bezle) güzelce silip kirlerden kurtuldum.
Ekli dosyayı görüntüle 7132 6BF16353BC75DBA554BC4BD64A08A4A8.jpg

plasti dip de dikkat etmeniz gereken en önemli konu markasıdır, performix olmayanlar orjinal plasti dip değildir, benim aracımda da var plastidip, çok rahat bir ürün, sürtünce falan yırtılıyor ama yırtılan kısmı kesip, aynı yere 7-8 kat dip atınca kendine geliyor :)

Aynalar ve ön panjuru plastidip yapıcam tüm araba deilde yıkamada atar diye korkuyorm açıkçası

yıkamada hiç bir şey olmuyor rahat ol hocam, benim araçta 1 yıldır var ki kenarları açıkta duruyor, basınçlı su da, makina da bir şey yapmadı :)

anadolu yakasında yapacak yer de var (anadolu yakası distribütörü arkadaşım), numarasını falan iletebilirim istersen :)

Geri
Üst Alt