Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Plastidip kaplama.

En snunda alip bn muhur olarak bir tl koyup cekic ile muhuru vurucam hafiften abi

59 FT 879

Şimdi folyo ve diplast kullanan birisi olarak şöyle izah ediyim kullanici olarak diplast kaplama kullanıyorum ve cok memnunum artılarıni belirtiyim size

1. Jant kaplamalarimda surtme oldugunda 2 dakikada rötuş olabiliyor

2. Aracimi bi kaz kez cizdiler ve sadece cizik olan yerler tinerle silinip uygulandi diplast hicbir belirginlik ek belirtisi asla yok

3. Rotus konusunda folyodan 50 kat iyi istediğiniz noktaya uyguluyorsunuz direk.

4. Malzeme olarak turkiye standartlari icin üretilmiş olup plasti diple ayni etken maddeleri içermiyor plastidip endüstriyel olarak cikis yaptı

Folyo eksileri benim için.

1. Hasar olan bolgeyi komple sokup atmaniz gerekiyor lokal olarak sonra onarimini sağlıyorsunuz çizikler cizik seklinde kalmak zorunda yaptırmazsaniz eger titiz biriyseniz özellikle

2. Daha 3 gun once bir q7 sokulurken gordum isitmadan sokmek imkansiz diplast cok cok daha kolay ve boyaya asla zarar vermiyor

4. Cikarttiktan sonra pasta cila yapmaniz şart

5. Asla kendi onaracaginiz bisey değil diplast gibi

Simdi ben cizilen resimlerinide aticam aracimin ilk hali gibi onarildi tabi o cizikler benim kisisel yorumlarim bunlar.
ae9c03538bc3d7a4d80591154815d8f3.jpg
11088707af8f3b862f3d520ef0938742.jpg
2f87533365d17fb1db792dc41d496e6f.jpg
9135d76535c9d7370a22bcd505e4a5f4.jpg

Bence en ideali ve kullanislisi

Geri
Üst Alt