Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Plastidip kaplama.

3e09aa5696c8420b0a724c2de0a9093b.jpg
59d4d66a008d476ce2065a255e02193e.jpg
4784007a337430c565df44e2ea2f758c.jpg
a63512e12edbc4d19861152bba9dbbaa.jpg
3ba039874378916d94fedc33d216fff8.jpg

59 FT 879

Dun gece yaptigimiz scw uyesi alper seckin abimin @static-x kaplamadan sonraki ibiza fotolari

59 FT 879

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dun gece yaptigimiz scw uyesi alper seckin abimin kaplamadan sonraki ibiza fotolari

59 FT 879
çorluda seninle oturup bi türlü ytanışmak kısmet olmadı ismail.orionda denk gelmiştik sanırım kireçle oturuyorduk :) eline koluna sağlık güzel olmuş yalnız ön plakan bağırıyor benı değiştir diye :) kare app yap kurtul derim :)

Evt abi hatirliyorum o aralar is guc ygundu walla snrada sen gittin grusemedik adam gbi kismetse ilerleyen zaman da insallah saol abi eksik olma kare plaka degilde app sart kismetse oda olucak yaza az da olsa daha var

59 FT 879

Evt abi hatirliyorum o aralar is guc ygundu walla snrada sen gittin grusemedik adam gbi kismetse ilerleyen zaman da insallah saol abi eksik olma kare plaka degilde app sart kismetse oda olucak yaza az da olsa daha var

59 FT 879
yerimde durabilsem keşke :) daha cok gelir giderim corluya sizde bu fabrikalar olduğu sürece :D hayırlısı ama kare plaka herşeyi değiştirir derim.psikolojıkmıdır nedir düz plaka gözüme ii gelmiyor :D

Bnmde gelmiyo abi bnm plakayida degistrmem sart ama app lerede burda bu ara ceza yazar oldular bandrollu app almamiz gerek ama fransiz bandrollu var mi onu bilmiyorum

59 FT 879

Bnmde gelmiyo abi bnm plakayida degistrmem sart ama app lerede burda bu ara ceza yazar oldular bandrollu app almamiz gerek ama fransiz bandrollu var mi onu bilmiyorum

59 FT 879
uleyn ismail forumu kullanmasını bi türlü öğrenemedin haa alıntı yap gözlerim şişti takipten :) bak benım bi konum var aracımla ilgili hemencık görürsün.ben kareyi ve arka plakayı istanbul kalın yaptırdım cemiyt onaylı sıkıntı değil...fransız kesik diğer süslü plakalar maalesef olmuyor.orjinalleride bagaja atarsın.ayrıca kareye pleksi de yaptırırsan özel bişi yazdırırsın aracına değişik bi hava katar.plaka dediğin 50 -100 bişi .ben corluda 1 ay kaldım aşa yukarı deli gibi gezdim durduranı bırak zaten polis bıkmış hiç uygulama görmedim desem yeri var.

uleyn ismail forumu kullanmasını bi türlü öğrenemedin haa alıntı yap gözlerim şişti takipten :) bak benım bi konum var aracımla ilgili hemencık görürsün.ben kareyi ve arka plakayı istanbul kalın yaptırdım cemiyt onaylı sıkıntı değil...fransız kesik diğer süslü plakalar maalesef olmuyor.orjinalleride bagaja atarsın.ayrıca kareye pleksi de yaptırırsan özel bişi yazdırırsın aracına değişik bi hava katar.plaka dediğin 50 -100 bişi .ben corluda 1 ay kaldım aşa yukarı deli gibi gezdim durduranı bırak zaten polis bıkmış hiç uygulama görmedim desem yeri var.
Walla bu programi kullanmayi bilmiyom abi zor ya silip internetten gricem scw nin sitesine sonunda biliorum o plakalari abi ama benm hsuma gitmiyo walla fransiz sart bana bide bu kalin yazilar bitisik yaziyo onlarda hos aralarda bosluk olmayan onlarin bandrollusu var mi acaba uretilen

59 FT 879

Walla bu programi kullanmayi bilmiyom abi zor ya silip internetten gricem scw nin sitesine sonunda biliorum o plakalari abi ama benm hsuma gitmiyo walla fransiz sart bana bide bu kalin yazilar bitisik yaziyo onlarda hos aralarda bosluk olmayan onlarin bandrollusu var mi acaba uretilen

59 FT 879
yok ismailcim bende cok arastırdım cemiyet onaylamıyor.istanbul kalın gerceğe yakın oldugu için para karşılığı basıyor muhru :) arkalar kalın oluyorda önler kibar oluyor neyini beğenmedin anlamadım :) neyse zevkler renkler tartışılmaz ama fransız ve diğer süslü appler aksesura giriyor boşuna alma

Geri
Üst Alt