Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Plasti Dip Uygulaması

Konu, 'Atölye & Aksesuar' kısmında eneSene tarafından paylaşıldı.

1. eneSene

eneSene SCW Üyesi

1.285
    300
    83
    Birkaç hafta önce siyah renk plasti dip almıştım anca vakit bulup cumartesi günü yapabildim. Öncelikle enteresan bir madde olduğunu söylemek istiyorum. İç kapı kollarında ve yan aynalarda kullandım. İç kapı kollarını hiç zımparalamadan direk yaptım ancak hoş görünmedi ancak pürüzsüz yüzeylerde mükemmel diyebilirim. En kısa zamanda ince zımpara ile denemeleri yapıcam. Resimlerini aşağıda paylaşıyorum. Yan aynalar akşam olduğu için çekemedim en kısa zamanda onu da çekeceğim.

2. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    ellerine sağlık

3. ykpklc

ykpklc SCW Üyesi

11
    0
    1
    emeğinize sağlık.. plasti dip hakkında biraz bilgi verebilirseniz sevinirim nasıl bir madde uygulaması nasıl yapılıyo vs.

4. digiersoy

digiersoy SCW Üyesi

2.672
    643
    113
    Emeğine sağlık kardeşim güzel olmuş...

5. eneSene

eneSene SCW Üyesi

1.285
    300
    83
    Aslına bakarsanız sprey boyadan hiçbir farkı yok. Uygulamayı sprey boya gibi yapıyorsunuz ancak çok çabuk kuruyor. Uygulama yapacağınız noktayı ayrıştıramıyorsanız mutlaka çevresini geniş bir daire ile kamufle etmeniz gerekiyor. Çünkü kaportaya vs. sıçrarsa temizlemesi zor oluyor. Sprey boyada kısa aralıklarla fıslatabilirsiniz ancak bunda uygulamaya boş bir yerden başlayıp parçanın sonuna kadar tek seferde geçmeniz gerekiyor. Bu akşam fırsat bulabilirsem bir video eklemeye çalışırım.

6. igci_01

igci_01
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

4.519
    1.589
    113
    emeğine sağlık

7. yukcell88

yukcell88 SCW Üyesi

1.521
    550
    113
    Abi kaç kat attın acaba? Bunun dağıtımcısı ile muhabbetimizde birisinin Golf 3' ün direksiyon simidini 5 kat ile boyadığını ve aylardır kullandığını söylemişti. Bizim de kat kat atmamız gerek sanırım. Ben senin 2 kat attığını tahmin ediyorum son resme bakarak, yanılıyor muyum?

8. eneSene

eneSene SCW Üyesi

1.285
    300
    83
    Aslında tek kat ile de kurtarırdı ancak ben son resimdeki bozukluğu ikinci kat ile giderebilir miyim diye yaptım ancak son resim 2 kat atılmış hali. Bu yüzden kafamdakini yakalayamadım. İnce zımpara ile silip tekrar denemesini yapıcam.

9. altıpatlar

altıpatlar SCW Üyesi

11.344
    2.113
    113
    elinize sağlık güzel olmuş en azından hoş görüntü oluşmuş...

10. eneSene

eneSene SCW Üyesi

1.285
    300
    83
    yakından bakmadığın sürece görüntüyü anlamıyorsun ama benim içime sinmedi tam olarak zımpara yapıp tekrar yapıcam.

Sayfayı Paylaş