Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Plasti Dip Uygulaması

Birkaç hafta önce siyah renk plasti dip almıştım anca vakit bulup cumartesi günü yapabildim. Öncelikle enteresan bir madde olduğunu söylemek istiyorum. İç kapı kollarında ve yan aynalarda kullandım. İç kapı kollarını hiç zımparalamadan direk yaptım ancak hoş görünmedi ancak pürüzsüz yüzeylerde mükemmel diyebilirim. En kısa zamanda ince zımpara ile denemeleri yapıcam. Resimlerini aşağıda paylaşıyorum. Yan aynalar akşam olduğu için çekemedim en kısa zamanda onu da çekeceğim.

Konu baya eski ama bende o kolları boyamak istiyorum nasıl sökücez kolları resimleri koyarsan sevinirim. @eneSene

merhabalar, 17 jantlarımı 6şar kat atarak boyamıstım fotografları da koymustum hatta malesef fazla dayanmadı ve jant da atmalar basladı. yıkamacıya da cok fazla gırmedım sırf atmasın dıye ama husranla sonuclandı plastıdıp benım ıcın. dun ve bugun ıkı gundur ugrasıyorum cıkarmak ıcın ama oyle kolayda cıkmıyor sıcak soguk farkındanmıdır nedır hemen kopuyor bende balata spreyı aldım plastıdıpın yapısını bozuyor erıtıyor resmen ama jantdan sokmek yıne cok zor oldu. sonuc olarak jantlarımı eskı halıne cevırdım ama jant aralarında hala boya duruyor sanırım komple boyatıcam. Ankarada jant temızleme boyama ısı yapan uygun bıyer bılenınız varmıdır?

Geri
Üst Alt