Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Plasti Dip Uygulaması

bende aldım ama bir türlü kullanma şansım olmadı...

ben siparişini verdim. kapı eşikleri çizik dolu bakalım nasıl olacak.

Kapı eşiklerinde çok uzun ömürlü olmayacağını düşünüyorum.

Maliyeti nedir?Ellerine sağlık, güle güle kullan..

Kendi sitesinde 58 TL, sahibinden üzerinde 60 TL, her ikisinde de kargo ücretsiz.

60 liraya aldım ben... Test için ilk önce bagajdaki stopların plastik kapağında denedim ama beceremedim.

Kullanımı normal sprey boyadan biraz daha fazla itina istiyor. Sprey ile kapatılmış bölgenin üzerinden kurumadan tekrar geçtiğinde akmalar ve damlacık görünümü oluşuyor ve ömrü çok fazla olmuyor.

kullanımı aslında normal spreyden daha kolaydır çünkü normal sprey boya ile boyarken bazı yerlere fazla sıkarsanız renk diğerine göre daha koyu olur bunda öyle bi sorun yok biraz pahalı almısınız dogal olarak bu ürünü ben size 40tl verebilirim ama bunu sadece arabalar için düşünmeyin çatı izolasyonu dusa kabin içi merdiven kaydırmazı vs vs vs yerimiz izmirde Hamdi Küçük A.S. anadoluya pazarlamaya cıkıyoruz cepten ulaşabilirsiniz...

ben de almayı dusunuyorum aslında sıyah rengınden. ekrem bey pm atıyorum sıze.

P1020593.jpgjant kapaklarına yaptım hafta sonu ortadan b şer.it gecicem bakalım nasıl olacak

Ekli dosyalar

• P1020593.jpg
    P1020593.jpg
    93.1 KB · Görüntüleme: 22
070520121656.jpgherkese araba çarpar bana otobüs çarpti daha yeni boyamistim hevesimi bile alamadim dogru servise

Ekli dosyalar

• 070520121656.jpg
    070520121656.jpg
    92.7 KB · Görüntüleme: 51
Geri
Üst Alt