Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Plasti Dip Uygulaması

Zımparalamak da çok sıkıcı ve yorucu bi iş yaa... Ben plastidipi araştırmadan önce gittim 1 kutu tampon boyası aldım, fişi de atmışım yoksa iade ederdim :S Ne yazık ki zımparalayıp onunla yapacağım. Aslında içim gidiyor Plastidip'e ama... Yasin abi tırnakla dokunduğunda orijinal kaplamalar gibi sökülecekmiş gibi duruyor mu yoksa sert yapılı mı?

Öyle tırnakla çıkacak şey değil. Uygulamasında zaten henüz yeni sıkmışken (kurumadan) etrafındaki bantları çıkarmak gerekiyor yoksa olduğu gibi kalkıyor.

Eyvallah abi sağolasın. Ben elimdeki boyayı kullanayım da daha sonra prof bi iş gerekirse onu yaparım :D

Bunlarda aynaların resimleri

img00051201204021831.jpg

img00050201204021830.jpg

img00049201204021830.jpg

img00048201204021830.jpg

img00047201204021830.jpg

belli bir kullanımdan sonra sürtünmeden gene atacak mı boya acaba izlemlemek lazım

jantları da bi boyasan abi fikrimiz olurdu :D ciddi ciddi düşünüyorum bu ürünle jantları boyamayı;)

ben siparişini verdim. kapı eşikleri çizik dolu bakalım nasıl olacak.

Maliyeti nedir?Ellerine sağlık, güle güle kullan..

60 liraya aldım ben... Test için ilk önce bagajdaki stopların plastik kapağında denedim ama beceremedim.

Geri
Üst Alt