Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Plasti Dip ile ilgili örnekler

- 48 -

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ilginç bulduğunuz plasti dip ile ilgili uygulamaları burda paylaşalım mı ?
plati dip bir boyadır
plastik bazlı uygulandıktan sonra istenildiği zaman sökülebilir
nasıl mı sökülür çok basit güneşte yandıktantan sonra soyulan derimizi nasıl soyuyorsak öyle sökülebiliyor.
hatta daha kolay.
istediğiniz her yere uygulayabiliyorsunuz
metal alimünyum plastik jant vs gibi her yere kolayca uygulayabilirsunuz..
sıkıldığınızda beğenmediğinizde de sökmesi çok kolay..

öyleyse ilk iki video benden gelsin

ve sökülüşü ilk video da vardı burda daha net olarak görülebiliyor

Varol abi mesaj attım tel num yok bakalım dönerlerse siyah ve kırmızı alacam ;) motor koruma kapağını yapıcam kırmızı bir kaç boru vs onlarıda kırmızı yapacam ayna logolar vs de siyah yapacam ;)

mesaja gerek yok direk kendi sitesinden alabilirsin online olarak ;)

kullanıp deneyen varmı aceba arka tamponun plakalık kısmını yapmayı düşüyorum havaşartlarından etkileniyormu aceba dayanma süresi hakkında bilgisi olan varmıdır.

kullanıp deneyen varmı aceba arka tamponun plakalık kısmını yapmayı düşüyorum havaşartlarından etkileniyormu aceba dayanma süresi hakkında bilgisi olan varmıdır.

bende ön tampon alt kısmını ve plaka kısmını yapacam irtibata geçebilirsem alacağım... uygulama yapılan videolarda arka plan yerler değil tamamen göz önünde sürekli kullanım alanları yapılıyor jantlar.. kapı kolları... tavan... vites çerçevesi vs bence güzel bir ürün zaten plastiği sprey şeklinde yada sıvı seklinde uyguluyorsun daha sonra hava ile temasında kuruyor en iyi folyo kaplamadan bin kat daha iyidir... birşey dükketimi çekti varol abinin yaynıladığı ikinci videoda subarunun stickerını karldırmıyor ki buda alt kısmına folyo gibi yapışıp kalmadığını gösteriyor en büyük alma sebebim de bu zaten ;)... uygulama sonrası fotolarla bilgilendiririm... :)

bende ön tampon alt kısmını ve plaka kısmını yapacam irtibata geçebilirsem alacağım... uygulama yapılan videolarda arka plan yerler değil tamamen göz önünde sürekli kullanım alanları yapılıyor jantlar.. kapı kolları... tavan... vites çerçevesi vs bence güzel bir ürün zaten plastiği sprey şeklinde yada sıvı seklinde uyguluyorsun daha sonra hava ile temasında kuruyor en iyi folyo kaplamadan bin kat daha iyidir... birşey dükketimi çekti varol abinin yaynıladığı ikinci videoda subarunun stickerını karldırmıyor ki buda alt kısmına folyo gibi yapışıp kalmadığını gösteriyor en büyük alma sebebim de bu zaten ;)... uygulama sonrası fotolarla bilgilendiririm... :)

uygulamalarını merakla bekliyorum :)

yalnız tek dezavantajı metalik renklerinin bulunmaması onlarda zamanla gelir sanırım

Geri
Üst Alt