Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Plasti Dip ile ilgili örnekler

ürünlere bakarsanız soyulmaması için ek olarak astar sattıklarınızı görürsünüz yani garanti değil bence sökülüp sökülmeyeceği çok gıcık oldum şu örnekleri yapanlara başlıyolar sonra bitişini gösteriyolar arkadaş göstersene kaç kat yapıyorsun kaç kutu kullanıyorsun kutunun ne kadarı gidiyor nasıl gözüktüğünü gösterceksen resim çek şu güzel ama

[video=youtube_share;WPEzDDul1Zk]http://youtu.be/WPEzDDul1Zk[/video]

ürünlere bakarsanız soyulmaması için ek olarak astar sattıklarınızı görürsünüz yani garanti değil bence sökülüp sökülmeyeceği çok gıcık oldum şu örnekleri yapanlara başlıyolar sonra bitişini gösteriyolar arkadaş göstersene kaç kat yapıyorsun kaç kutu kullanıyorsun kutunun ne kadarı gidiyor nasıl gözüktüğünü gösterceksen resim çek şu güzel ama

[video=youtube_share;WPEzDDul1Zk]http://youtu.be/WPEzDDul1Zk[/video]

evet bir kutu ile ne kadar işlem yapılabiliyor belirtilmiyo hiç ve kullanımda astar şartmı veya hangi yüzeylere astar gerekli belirtilse ii olur bence astar kullanmadan uygulandığında alt zemine zarar veriyormudur aceba :confused:

yok aslında astar ama astar altına uygulanmıyor üstüne uygulanıyor diye anladım ben sökülmesini engellemesi için üstünde olması gerek bence :confused:

Evet bu çok güzel birşey bende kaç kere kullanmak istedim ama kısmet olmadı.
Paylaşım için teşekkürler.:eek:key:

xx

denene bilir evet ama astarda alamız gerekiyorsa folyodan çok daha pahalı bir uygulama olur
hıımm anladım ama en baştaki videoda kullanmıyo galiba bişey direk tavana ve plakalıga uyguladı du bakalım arkadaşlardan kullanan varsa gi onlarında yorumlarını alalaım ona göre bi siyah renk alırız deneriz sanada yeter banada

hıımm anladım ama en baştaki videoda kullanmıyo galiba bişey direk tavana ve plakalıga uyguladı du bakalım arkadaşlardan kullanan varsa gi onlarında yorumlarını alalaım ona göre bi siyah renk alırız deneriz sanada yeter banada

cidden dayanıklı olacaksa pratik bir uygulama ben arka tampon plakalık bölümünü ön ve arka logoyu kaplamayı düşünüyorum sonuçlar iyi olursa iç klimanun olduğu konsoluda yapabiliriz aslında :) bu iş çok uğraştıracak anlaşılan beni

sitesinde dayanma koşulları belirtilmiş ama tecrübelerden fikir almak gerek

uzunnn bir yaz bizi bekliyor abii ben bi model yükseltsem neler yapacam daa :D

Geri
Üst Alt