Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Plakayı Direk Tampona Monteleme Hakkında ?

bana göre en sağlıklısı fabrikasyon plastik plakalıklar en ufak kırıkda ücretsiz reklam amaçlı bütün servisler özenerek takıyorlar hem araca en az zarar veren montajı kolay....
ben aldığımdan beri üç sefer kırdım her seferinde değiştirdim sorun olmuyor iz kalmıyor diğer bahsettiğiniz bant ve silikonlar zamanla ısı ve soğukla sorun çıkarıyor ancak kaportacıya deldirerek monte sağlam oda yazık...

Arkadaslar söyle bişey keşfettim,sadece plakayı tutuyor..
Sizce nasıl durur arabada?
Eger olursa siyah olanı ön tampona nikelajlı olanı arka tampona diye düşündüm sizce?

Botm840074_421.jpg
BMOD_otm360021_652.jpg

Ekli dosyalar

• Botm840074_421.jpg
    Botm840074_421.jpg
    31.6 KB · Görüntüleme: 30
  • BMOD_otm360021_652.jpg
    BMOD_otm360021_652.jpg
    23 KB · Görüntüleme: 30
Dedigim Plakalık bu arkadaslar,ben begendim..Sizinde fikirlerinizi alıyım..?

DSCF2417.jpgDSCF2409.jpg

Ekli dosyalar

• DSCF2409.jpg
    DSCF2409.jpg
    80.8 KB · Görüntüleme: 25
  • DSCF2417.jpg
    DSCF2417.jpg
    71.9 KB · Görüntüleme: 18
Bence çok da fena olmamış hatta şık bile durmuş diyebilirim :eek:key:

benim araçta hem ön hem arka yapıştırma ama aldığım kişi öyle yapmış. ne kullandığını bilmiyorum. umarım düşmez. düşerse ve plaka kaybolursa sıkıntı

benim araçta hem ön hem arka yapıştırma ama aldığım kişi öyle yapmış. ne kullandığını bilmiyorum. umarım düşmez. düşerse ve plaka kaybolursa sıkıntı

Ya çift taraflı bant veya silikon sıkılıdır..Endişe etme Düşmez..

Aracımı Aldığımda plaka değiştirdim benden önce kullanan arkadas silikon yapmış pense yardımı ile çok zorlanmadan söküldü ve kendi plakamı takarken de silikon kullandım. silikon en güzeli bence çift taraflı bant zamanla atma yapabiliyor.

sadece 3m bant (çift taraflı) kullandım, hicbirsey olmadı.. sokerkende hicbir zararı yok, ama silikon zarar verir, bence sadece 3m bant yeterli,

bende bu şekilde yaptım gayet sağlam. 3m in silikon bantları var sanırım en sağlamı bunlar.

Geri
Üst Alt