Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

plakayı araçtan sökme

Konu, 'Cordoba' kısmında sefa tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. sefa

sefa SCW Üyesi

23
    0
    1
    acaba plakayı araçtan sökmek için ne yapmak lazım birtürlü çıkaramadık başka bir şehirden aldığımız için cordobanın plakasını değiştirmeye çalışıyoruz yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

2. Anarchist

Anarchist SCW Üyesi

2.843
    201
    63
    Üyelerimiz bölümünde kendinizi tanıtıp bir selam verirseniz arkadaşlarım size yardımcı olacaktır...

3. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    sefa kardeşim bana da mesaj göndermişsin ama bi kendini tanıt yahu:) arkadaşlarımız sana hoşgeldin desin bi

4. sefa

sefa SCW Üyesi

23
    0
    1
    ben ankardan yazıyorum abi herkese selamlar :)seat ilk arabamız oldu ama önceki sahibi içindeki herşeyi almış kullanım kılavuzu arıyodum bi haftadır en sonunda doğuş otoya gittim 50 avro dediler bide bulmamız imkansızmış elerindede yokmuş :( plakayı da değiştirmeye çalıştık bugün bilemediğimiz için yapamadık nasıl yapabiliriz acaba :)

5. huzeyir

huzeyir SCW Üyesi

369
    67
    28
    silikonloysa arasına ince tel sokup telle ayırmaya çalış

6. S-Rider

S-Rider SCW Üyesi

329
    1
    18
    maket bıçağı ile silikondan ayırabilirsin

7. Anarchist

Anarchist SCW Üyesi

2.843
    201
    63
    :) Size şu anda nasıl hitap edeceğimi bilmiyorum çünkü yaşınız ne mesleğiniz ne kestiremiyorum... Ve benim gibi bir çok arkadaşta şu an bu durumda... Oysaki siz şimdi üyelerimiz bölümünde yeni bir konu açıp kendinizi tanıtsanız arkadaşlar size bi merhaba dese... Sonra sorunlar nasıl çözülür hep birlikte öğrensek?.. Konuyu kitlemek durumda bırakmayın beni... Lütfen... Anlayışınız için teşekkür ederim...

8. sefa

sefa SCW Üyesi

23
    0
    1
    teşekürler abi ben bi deniyim yarın ordan 06 plaka çıkartmaya çalışcaz bakalım

9. Anarchist

Anarchist SCW Üyesi

2.843
    201
    63
    Kendinizi tanıtana kadar konuyu kilitliyorum üzgünüm...

Konu açılmıştır....

10. Anarchist

Anarchist SCW Üyesi

2.843
    201
    63
    Slikonla yapıştırıldıysa camcıların camı sökerken kullandığı yöntemi deneyebilirsin... Çelik tel ile kesebilirsin... Çelik teli slikona sürterek yani... Yada bi camcıdan rica et söküversin....

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş