Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Plakaya Ceza Yazılıyo mu. ??

ankarada bana plakayı ver istediğin tutarda ceza yazdıriyim :)

:D

---------- Post added at 23:37 ---------- Previous post was at 23:35 ----------

ben yedim geçende plakaya ceza. ters yön bi sokağa girdim baktım polis sokagın ucunda bekliyo elinde defter kalem hesap makinası filan var :d orda sırf ters yönden gelenlere ceza yazmak için görevlendirilmiş. zank diye durdum geri vitese taktım ama iş işten geçti, adam bariz yazdı.

bakalım daha gelmedi posta bekliyoruz =)

posta kutusuna gelicekse yine iyi haberim olsun yeter.. :D

Tebligat olarak geliyor ve her tür polis ceza yazabiliyor ben arkadan çok yedim bikered başıma gelen bi olay var roll yapıyoduk arklarla polise ihbar olmuş. Polis bastı herkes tabi filmlerdeki gibi topukladı bikaç kişi kaçamadı ama bn kaçtım yinede plakayı almış yazmış resmi koyucam. İşin kotusu ehliyet yoktu bende ceza direk babamın ofise gitmiş:D Not kısmınada komedi bi yazı yazmış :D;

cd548b775f25a5eb82646e3eef53e26c.jpg

Plakanı alması yeterlı yawru,roll aksamlarında cok arkadasın polısten kacarken plakasına ceza yollandı,TR de sagolsunlar cezalar 1 sene sonra geldıgı ıcın ne kayda gectıgını bılyosun ne de kapına gelecegı zamanı.1 sene sonrasına hazırla sen kendını ne olur ne olmaz dıe:)

safa ve canın dediği gibi her türlü polis ceza yazıyor..bana cam filminden cezayı asayiş yazdı mesela

Geri
Üst Alt