Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Plakaya Ceza Yazılıyo mu. ??

YCO

Kayıtlı Üye
sabah TEM'de biraz hareket halindeyken orta şeritte bi polis gördüm ama trafik değil gibi geldi olsa bile her şeyi zaten görmüştür diyip aynen sağından devam ettim vs..Kurtköy'e doğru kaza olmuş ben de sağ şeritte duruyodum..aynı polis geldi bi süre sonra camı açtım bi kaç diyaloğundan ardından eliyle ceza kesmeyi anlatan hareketler yaparak gitti..trafik polisi değildi ama plakaya bu tarz durumlarda ceza yazılıyosa illaki yazdırır vs. adam..

netten' takip edebileceğim bi site vardı ama adresi hatırlamıyorum bunun yanında 'netten sisteme girilmişse aynı şekilde gözüküyodur dimi..derdim ceza yazmışsa gerçekten sonradan süpriz yumurta olarak karşıma çıkmasın.. :)

teşekkür ederim..

Trafik polisi bile olmasa kendisi yazamaz ama yazdırabilir diye biliyorum..

seni korkutmuştu yavrum. onların ceza yazma yetkisi yok. trafik polisini çagırıp tutanak tutturması lazım öyle bi durumda.

gerçi trafik polisine haber verip senin plakana ceza yazdırmışda olabilir ya vaz geçtim cevap vermiyorm :D

trafikse plakaya ceza kesebiliyorda asayişse dedigin gibi arayıp trafigi kıllık yapabilir mi meçhul ?

Trafik polisi bile olmasa kendisi yazamaz ama yazdırabilir diye biliyorum..

trafikse plakaya ceza kesebiliyorda asayişse dedigin gibi arayıp trafigi kıllık yapabilir mi meçhul ?

seni korkutmuştu yavrum. onların ceza yazma yetkisi yok. trafik polisini çagırıp tutanak tutturması lazım öyle bi durumda.

gerçi trafik polisine haber verip senin plakana ceza yazdırmışda olabilir ya vaz geçtim cevap vermiyorm :D

çok iyi ya mechule giden bir gemi kalkar bu limandan.. :D :D

ben yazılabiliyor diye biliyorum plakayı alır gerekli mertebeye ileterek yapar

yiğit eds görüntülerinden ceza yazıldıgını biliyorum ama anlattıgın türde bi ceza şekli ben daha duymadım.

ceza yazacak olan muhakkak durdurur aracı öğle işlem yapar diye biliyorum..sen işgillenmişin sadece rahat ol bişi olmaz

1 defa daha 3-4 sene önce benzer bişi olmuştu ama trafik polisi çevirmişti o zaman ondan bişi çıkmamıştı sonradan..işgillenmek değil açıkcası inandırıcı bi tavrı vardı adamın..ceza yazmışsa da ödeyim bitsin gitsin saçma salak paralar vermek istemiyorum sonradan..ya da farklı bi çevirmede vs. gözükürse offsaytlık bi durum olur..

1 defa daha 3-4 sene önce benzer bişi olmuştu ama trafik polisi çevirmişti o zaman ondan bişi çıkmamıştı sonradan..işgillenmek değil açıkcası inandırıcı bi tavrı vardı adamın..ceza yazmışsa da ödeyim bitsin gitsin saçma salak paralar vermek istemiyorum sonradan..ya da farklı bi çevirmede vs. gözüküyo offsaytlık bi durum olur..
sana yazacağı cezaya imza attırması lazım,yoksa öyle kafasına göre plaka alarak ceza verme gibi yetkileri yok!!! rahat ol keyfine bak ;)

Geri
Üst Alt