Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

plakayı araçtan sökme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sefa

Kayıtlı Üye
acaba plakayı araçtan sökmek için ne yapmak lazım birtürlü çıkaramadık başka bir şehirden aldığımız için cordobanın plakasını değiştirmeye çalışıyoruz yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Üyelerimiz bölümünde kendinizi tanıtıp bir selam verirseniz arkadaşlarım size yardımcı olacaktır...

sefa kardeşim bana da mesaj göndermişsin ama bi kendini tanıt yahu:) arkadaşlarımız sana hoşgeldin desin bi

ben ankardan yazıyorum abi herkese selamlar :)seat ilk arabamız oldu ama önceki sahibi içindeki herşeyi almış kullanım kılavuzu arıyodum bi haftadır en sonunda doğuş otoya gittim 50 avro dediler bide bulmamız imkansızmış elerindede yokmuş :( plakayı da değiştirmeye çalıştık bugün bilemediğimiz için yapamadık nasıl yapabiliriz acaba :)

silikonloysa arasına ince tel sokup telle ayırmaya çalış

maket bıçağı ile silikondan ayırabilirsin

ben ankardan yazıyorum abi herkese selamlar :)seat ilk arabamız oldu ama önceki sahibi içindeki herşeyi almış kullanım kılavuzu arıyodum bi haftadır en sonunda doğuş otoya gittim 50 avro dediler bide bulmamız imkansızmış elerindede yokmuş :( plakayı da değiştirmeye çalıştık bugün bilemediğimiz için yapamadık nasıl yapabiliriz acaba :)

:) Size şu anda nasıl hitap edeceğimi bilmiyorum çünkü yaşınız ne mesleğiniz ne kestiremiyorum... Ve benim gibi bir çok arkadaşta şu an bu durumda... Oysaki siz şimdi üyelerimiz bölümünde yeni bir konu açıp kendinizi tanıtsanız arkadaşlar size bi merhaba dese... Sonra sorunlar nasıl çözülür hep birlikte öğrensek?.. Konuyu kitlemek durumda bırakmayın beni... Lütfen... Anlayışınız için teşekkür ederim...

teşekürler abi ben bi deniyim yarın ordan 06 plaka çıkartmaya çalışcaz bakalım

Kendinizi tanıtana kadar konuyu kilitliyorum üzgünüm...

Konu açılmıştır....

Slikonla yapıştırıldıysa camcıların camı sökerken kullandığı yöntemi deneyebilirsin... Çelik tel ile kesebilirsin... Çelik teli slikona sürterek yani... Yada bi camcıdan rica et söküversin....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt