Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

plakam silik ne yapabilirim..

Valla şekli değişsin farklılık olsun yeni plaka bastırayım derseniz beşiktaş app plaka öneririm, yok ben orj. plakam kalsın diyorsanızda kaliteli bir plaka kalemi al abi kaliteli olması şart bazıları kalemle yazıları kalınlaştırmaya çalışıyo kalitesiz kullanıyolar boya akıncada çirkin duruyo o yüzden düzgün kaliteli bir kalem alın yada bir plakacıya gidin ondan rica edin alın plakayı kalemle düzeltin.

Gidin Bi reklamcıya Uygun Yazı Boyutu nu Seçip Ordan bastırın üzerine güzelce yapıştırın:eek:key:

bulunduğunuz ildeki reklamcılara uğrayın orda araç plakalarını tabela boyası ile boyatabilirsiniz ve bazı değişik yazı çeşitleri ilede aracınıza değişik bir hava katabilirsiniz,,,
Ben de bunu yazacaktım abey:) güzel bir sitille tekrar yazdır plakanı 5-10 liraya yapıyorlar bu işi 5 dakika bile sürmez hem güzel oluyor:)

baskı devre kalemide olur 1-2 tl meslek liselerine yakın kırtasiyelerde olur genelde her kırtasiyede olmaz

reklamcıya gitmeniz kesin ve zahmetsin bir çözüm olacaktır başka çözüm aramanıza gerek yok,,,

Ben böyle yapmiştim fikir olabilir sanada

Ekli dosyalar

• Görüntü0055.jpg
    Görüntü0055.jpg
    85 KB · Görüntüleme: 12
Geri
Üst Alt