Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

plakam silik ne yapabilirim..

SEVGİ

SCW Ladies
Arkadaşlar merhaba

Arabamı bıraktığım bir yerde , arabanın plakalarının üstüne bir madde yapıştırılmış, tutkala benzetmiştim ben.
O madde de siyah boyanın dökülmesine sesbp oldu:( İnanılmaz üzüldüm ama beterinden korunsun inşallah deyip geçtim.
Şimdi hala plakalar silip servis bana siyah oja ile boyayın dedi, onlarda öyle bişi yokmuş:(
Siz ne dersiniz bir de komple trafikten yeni plaka çıkartamazmıyın bilen varmı? 3
Teşekkürler

App plaka siparişi verebilirsin.Orjinal kalsın diyorsan Plaka yazı kalemleri var onlarla üstünden geçebilirsin.Ama baya silikse yazılar bence emniyete gidip yeni plaka çıkarttırın

öyle bir kalem olduğunu bi,lmiyorum :)) iyi oldu soylediğiniz :))
teşekkürler .. yeni plaka ile de uğraşmak ıstemıyorum açıkcası :(
kalemi bir denim bakalım :)

annen iyice temizleyip plaka kalemiyle sorunu cözebilirsiniz kenar kısımların düzgün olması için kagıt bantla hizalayıp boyaya bilirsiniz :eek:key:

bunu başka nerde bulabilirim ..sadece hepsiburada.com da mı var?

bulunduğunuz ildeki reklamcılara uğrayın orda araç plakalarını tabela boyası ile boyatabilirsiniz ve bazı değişik yazı çeşitleri ilede aracınıza değişik bir hava katabilirsiniz,,,

hımm bunuda deneyebilirim :)
teşekkürler güzel fikir

cemiyete gidip rica edip boyattırın tekrardan bence

Geri
Üst Alt