Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Plakalık ampülleri kaç mm??

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında ugurulu tarafından paylaşıldı.

1. ugurulu

ugurulu SCW Üyesi

203
    41
    28
    Arkadaşlar internetten ledli plakalık ampülü siparişi verecem ama kaç mm olduğunu bilmiyorum bilen varmıı???

Bunu beğendi. scgnbsl bunu beğendi.
  2. scgnbsl

scgnbsl SCW Üyesi

1.140
    423
    83
    valla bunu öğrenmem benim için de iyi olacak benimde aklımda sipariş vermek.

3. leon48

leon48 SCW Üyesi

56
    12
    8
    Kardesm sakın ledli plaka ampulu takma 1yıldır kullanıorm belkı 10 kere degıstırdım en sonunda sokup attım. Ledler 0 akım cektıgı ıcın hemen patlıyor. Eger takacaksanda onun bı yontemı var daha onceden forumda okumustum onu uygulaman lazım. Bu arada 36mm dıe bılıorum. Yınede dogrusunu arkadaslar yazacaktır

4. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Led ampuller piyasada dipsiz olarak geçer genel olarak.Standart ölçü olur o da.

5. ugurulu

ugurulu SCW Üyesi

203
    41
    28
    bi kaç boyutta vardı internette o yüzden sökmeden eğer bilen varsa bi sorayım demiştim.Bugünde müsait olamadım sökmek için.
    Şerit Led kesip yapıştıracam ben buna karar verdim bi metre var her 3 ledde bi kesip kullanabiliyorsun kes kes yapıştır...

6. ugurulu

ugurulu SCW Üyesi

203
    41
    28
    bugün ölçtüm plakalık ampülleri 36mm...

7. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    Ampullerin boyu standarttır bende ümraniyeden corner tuning diye biyerden 20 liraya aldım arıza ışığı yakıyor ama xenon gibi aydınlatıyor ;)

8. samiramist

samiramist SCW Üyesi

747
    11
    18
    solit ampülü sölüyolar sanırım büyük olsada sorun olmaz esniyor çünkü

9. ilkerbilim

ilkerbilim SCW Üyesi

1.594
    188
    63
    Direnç kullanırsanız arıza lambası söner. Dursun Usta ile görüşün.

10. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    arıza ışığı yakıyorsa ben olsam göstergede yanan o lambaya katlanamazdım. direnç atıldığında evet söner ama bu seferde patlasa bile arıza lambası yanmaz...

Sayfayı Paylaş