Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Plakalarımla Oynayacağım Ne Yapayım.?

LeonStyle

Kayıtlı Üye
Şimdi abilerim,arabanın plakalıklarını sökmüştüm önceki arabada güzel durdu ama sonradan farkettimki düz plaka yerine app plaka daha iyi. App Plaka düşünüyorum eve yakın biryerden buldum fiyatı bana uygun mühürlü plaka beşiktaş baskı app bastırıcam leonda olsn diğer araçlarda olsun cok guzel duruyor o plaka. Simdi plakaları yapıştırıcam SICAK-SOĞUK hava farkedermi yağmurlu olmayacakda sıcak soğuk olması fark yaparmı.Yazın daha iyimi tutar tam karar vermis değilim. App mi bastırsam yoksa normal plakalırımı yapıştırsam tam karar vermiş değilim ne yapsam .

App ' ye gerek yok kardesim. Ki mühürlü diyorsun 150 en az sana maal olur. Ben sahsen orjinal plakalarımı söktüm cerceveyi cıkardım. Aldım elime aseton ve pamugu basladım etrafında ki siyahları cıkartmaya sonucunda bana mühürlü app oldu :)))) hehehe ama ciddiyim aseton ve pamuk ile siyah olan cerceveyi cıkart plakanın arkasınada koselerden olmak sartıyla 3M bant ile cevir. orta kısımlarınada siyah silikonu sık esit sekilde arabana yapıstır bastır 5 dakika elinle sonra bırak. İcim rahat etsin diyorsan 5 dkika tuttuktan sonra bant ile ( 3m bant kullanmadan yap bu uygulamayı!!! ) plakayı tampona tuttur. Ertesi sabah tamamdır.... aracını yıkatma kuruyana kadar.

Karısık oldu ama anlayacagını umuyorum :)

3M bant al 10 lira, Ki tamamını kullanmayacaksın zaten cok lazım edecektir sana hem isini gorecek hemde ileride lazım edecek..

Aseton 1 lira,
Pamugun kilosu 5 lira :D:D hehe yani maksimum sana taş catlasın 20liraya maal olur bu islem :)

Anladım anladımda,ya app bir başka duruyor abi arabanın bakışı değişiyor bildiğiniz mühürlü yapan biryer varmı. Boyası fln akmasın kaliteli olsn.

Mühür istersen trafik ile alakalı bir abimiz vardı forumda ona mesaj at....

Ama üzerine basa basa tavsiye ediyorum ki bu soyledigim daha orjinal duracaktır emin ool. Fakat illa app diyorsan güzel kardesim bence düz istanbul app yaptır yani orjinal plaka gibi ama biraz daha kalını :) hologramlı olmasına dikkat et

Anladım anladımda,ya app bir başka duruyor abi arabanın bakışı değişiyor bildiğiniz mühürlü yapan biryer varmı. Boyası fln akmasın kaliteli olsn.
hasan ben sana resim göndermiştim diger konuda resimlere baktın mı 25 liraya yaptırdık biz

Muhurlu App bildigim kadar yok ben muhursuz kullanıyorum Ümraniye'de bi yere yaptırdım pattex marka çift taraflı bantla yapistirdim kar yagmur hepsini gördü düşme oynama yok silikon tavsiye etmiyorum muhurlu plakalarim bagajda polis isterse çıkartır onları bantlarim :)

Muhurlu App bildigim kadar yok ben muhursuz kullanıyorum Ümraniye'de bi yere yaptırdım pattex marka çift taraflı bantla yapistirdim kar yagmur hepsini gördü düşme oynama yok silikon tavsiye etmiyorum muhurlu plakalarim bagajda polis isterse çıkartır onları bantlarim :)
Abi polis işte bu ne yapar ne eder o cezayı yazar araba benim olsa sıkıntı yapmam ama araba babamın süren babam. Kendisi uğraşmaz bile o cezaya itiraz etmeye. :) Fena dayak yerim valla cezalık bir durum olursa.

Benimki Istanbul baskı normal plakanın biraz kalını o yuzden cok dikkat çekmiyor mühür olayı bildigim kadar kalkti kıl bi polise gelmedigin surece sorun olmaz bende cam tavan App plaka var baglicaklar bi gun aracı :))

Geri
Üst Alt