Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Plakalarımla Oynayacağım Ne Yapayım.?

App Plaka için uygun bir yer buldum beşiktaş baskı yapılacak 100 TL mühürlü kendileri sahte bir mühür basmıyor emniyette bastırılmakta.

Plakalardan sonra lipe yada spoileremi yönelsem ne yapsam. :) Yok yok plakadan önce ben kapılara fitil takayım sonra düşünürüz.

100 TL ye buldum valla ben onu gider alırsam çok iyi olur adamlar mühürlüde yapıyor. Yanlız bir sıkıntım var sıcak-soğuk hava fark yaparmı yani yağmursuz olmazı kesinde sıcak soğuk hava fark yaparmı.?

Bu konuda bi açıklama yapmıştım zaten ama gene söyliyeyim fr tampon için ön kare arka düz.. ve etrafı beyaz baskısız ve bant değil silikonla yapıştımanı tavsiye ederim..

Bu konuda bi açıklama yapmıştım zaten ama gene söyliyeyim fr tampon için ön kare arka düz.. ve etrafı beyaz baskısız ve bant değil silikonla yapıştımanı tavsiye ederim..
Silikon bant daha iyi usta sade silikon iyi değil. Öne kare takarımda ön tampon delik olduğu için delikler göze çarpıyor orayı kapatabilmek için üzerine kaplama yapmam lazım babamıda kaplamacıya götüremem gitmez. Ah ahhh ehliyetim olacaktı ehliyetimm. :) Sunroof yoksa öne karede yok abi söyliyeyim. :) Şimdi bir sorum daha var yağmursuz hava şartta soğuk sıcak hava fark edermi iyi tutarmı soğukta ben yaptıracağım yakın zamanda o iğrenç plakalıkları plakayı sökmeden arabadaki işlemlere başlamam. :)

Hava fark edermi abilerim.? Sıcak Soğuk?????? yağmursuz olucak tabi. ama sıcak havada olması lazım diyorlar fark yaparmı sonra plakam düşmesin dayak yeriz valla. :)

benım plakalarım sadece sılıkonla banta hıc gerek yoksonucta altı ustu plaka ve sılıkon fazlasıyla tutuyor bırde plakaları carbon olarak yapmanı tavsıye edrım 20lıraya yapıyorlar gayette guzel oluyor
buda benım aractakı plakalar carbon kaplı ornek olsun dıye koydum

benım plakalarım sadece sılıkonla banta hıc gerek yoksonucta altı ustu plaka ve sılıkon fazlasıyla tutuyor bırde plakaları carbon olarak yapmanı tavsıye edrım 20lıraya yapıyorlar gayette guzel oluyor
buda benım aractakı plakalar carbon kaplı ornek olsun dıye koydum

Valla ben ufaktanda olsa silikonumu sıkıyorum abı folyo kaplatmaya giderim sıkıntı yok ama ehliyet yok. :( Götür bakalım götürebilirsen babamı. :)

Geri
Üst Alt