Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Plakalık ampülleri kaç mm??

ugurulu

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar internetten ledli plakalık ampülü siparişi verecem ama kaç mm olduğunu bilmiyorum bilen varmıı???

valla bunu öğrenmem benim için de iyi olacak benimde aklımda sipariş vermek.

Kardesm sakın ledli plaka ampulu takma 1yıldır kullanıorm belkı 10 kere degıstırdım en sonunda sokup attım. Ledler 0 akım cektıgı ıcın hemen patlıyor. Eger takacaksanda onun bı yontemı var daha onceden forumda okumustum onu uygulaman lazım. Bu arada 36mm dıe bılıorum. Yınede dogrusunu arkadaslar yazacaktır

Led ampuller piyasada dipsiz olarak geçer genel olarak.Standart ölçü olur o da.

bi kaç boyutta vardı internette o yüzden sökmeden eğer bilen varsa bi sorayım demiştim.Bugünde müsait olamadım sökmek için.
Şerit Led kesip yapıştıracam ben buna karar verdim bi metre var her 3 ledde bi kesip kullanabiliyorsun kes kes yapıştır...

Ampullerin boyu standarttır bende ümraniyeden corner tuning diye biyerden 20 liraya aldım arıza ışığı yakıyor ama xenon gibi aydınlatıyor ;)

Ampullerin boyu standarttır bende ümraniyeden corner tuning diye biyerden 20 liraya aldım arıza ışığı yakıyor ama xenon gibi aydınlatıyor ;)

Direnç kullanırsanız arıza lambası söner. Dursun Usta ile görüşün.

arıza ışığı yakıyorsa ben olsam göstergede yanan o lambaya katlanamazdım. direnç atıldığında evet söner ama bu seferde patlasa bile arıza lambası yanmaz...

Geri
Üst Alt