Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Plakalık ışıkları / arıza ışığı / çözebilen var mı?

floodlight

Kayıtlı Üye
sevgili makyajlı leon kullanan arkadaşlar.

aracımın plaka ışıklarına LED sofit ampül taktım fakat arıza ışığı yaktı.

bugüne kadar leonlarda arıza ışığı yakmamak için kullanılan sistemden de taktım fakat yine de arıza ışığı yandı...

bu konuyu çözebilmiş arkadaşımız varsa nasıl çözdüklerini anlatabilirler mi acaba?

valahı benımkıde yakmıstı cok ugrastık en sonunda orjınallerı sokmeden led taktılar ıkısı beraber onlarıda tamponun ıcıne salladılar ozaman yakmadı ama benım ıcıme sınmedıgınden soktum... fakat sıtede bı cok kısıde var muhtemelen baska cozumlerıde vardır yardımcı olurlar

Ben beyaz ampül taktım mtech marka yakmadı arıza ışığı güzel oldu

bendede beyaz var dursun yaptı arıza ışığı falan yok şu an için

ben içindeki ampulün + ve - sine 3lü şerit led bağlamıştım herhangi bir sorun çıkartmamıştı :)

dursun taş direnç bağlıyor o yüzden yakmıyor

Benim alteanın da led dursun yapmıştı yanmadı bende de ayrıca ondan evvelde mtec takılıydı yakmıyordu:)

dursun ile irtibata geçerseniz yardımcı olur bende kullandım arıza ışığı yakmadı dursun halletmişti

Bende normal beyaz ampul takmıştım bende de bi sorun cıkmadı

mtech marka takarsan sıkıntı olmuyor.

Geri
Üst Alt