Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Plakadan Experts raporu alabilecek olan varmı ?

panpa profil bilgilerinde Cordoba 1.4 TDI Sylance yazısını görmek istiyoruz elini çabuk tut

aracı buğün aldık 26000 TL ye birazdan resimleri eklerim

Arkadaşlar bu experts raporunu nasıl alabiliriz.Sitede alan arkadaşlar var mı bana da yardımcı olursanız sevinirim.Ben tanıdıktan aldığım için güvenip bakmamıştım ama satmayı düşünüyor gibiyim kimseye yalan söylemek istemem acaba temiz mi merak ediyorum.Bakabilecek arkadaş varsa plakam 06 AG 2936.Şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar bu experts raporunu nasıl alabiliriz.Sitede alan arkadaşlar var mı bana da yardımcı olursanız sevinirim.Ben tanıdıktan aldığım için güvenip bakmamıştım ama satmayı düşünüyor gibiyim kimseye yalan söylemek istemem acaba temiz mi merak ediyorum.Bakabilecek arkadaş varsa plakam 06 AG 2936.Şimdiden teşekkür ederim.

Size yardımcı olacak arkadaşlarımız vardır muhakkak. Ancak cep telefonunuzdan 5664'e plakayı yazıp gönderirsenizde aracın kazası varmı yokmu öğrenebilirsiniz.. Çok detaylı olmasa da bir ön bilgi en azından.. Birde experts demesek de doğrusu olan ekspertiz desek Türkçemizi koruma açısından faydalı olur :)

Geri
Üst Alt