Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Plakadan Experts raporu alabilecek olan varmı ?

2008 lerinin fiyatları 21 den başlıyor km sine göre 26 ya kadar var 2009 larada 29 a kadar fiyat çekenler var
2 haftadır yer yer cordoba arıyorum fiyatlar genellikle bu aralıklarda.
2009 da üretimi bitirmişler bende yok biliyordum taki niyetlene kadar.
Leonunu tercih etmeyişimin sebebi bagaj küçük ve yakıtının şu anki arabamdan daha fazla olması.

26 cordobaya çok kardeşim ya 1.4 motor 26 liraya git bence leon al daha güzel daha sağlam.araç temize benziyo ama fiyat çok pahalı 23.500 -24.500 ancak ederi bu arabanın.

Seat ın en kademeli aracı ibiza ve cordoba bence cordoban dizelden vazgeçme derim

çok özür dileyerik bir şey yazacığım..ederi bu diyen arkadaşlar..
lütfen bende arıyorum araç pazarlığını siz yapıp alır mısınız bana..
nusretim leon al demişsin de 26 ya dizel leon nerde 2008 model...15 gündür içimiz dışarı çıktı sen biliyorsun..
yok arkadaşlar fiyatlar yukarda kafamızda olaşan fiyata araba malesef yok aracaınız satıp yenisini almaya kalktığınızda bu anlıyorsun..eğer sıfır gidip almıyorsanız

arkadaşlar burak benim kardeşimden ötedir kendisiyle 20 senedir aynı sitede oturuyoruz belki buraktan çok ben cordoba bakmışımdır cordoba alacam dediğinde ama şu var 2008 model 95bin kmde araba eyvallah oda boyasız ve 23bin tl son fiyatı tamam dogru bu arabanın ederi 23 ama araba 95binde yani 1000TL triger 500TL debriyaj seti????? ne oldu 24.500TL oldu daha ucuzunu daha uygununu bilen gören olursa buraya koysunda bizde 26 yı bu arabaya vermeyelim aracın 40bin kmde olusu avantaj yeri gelince aman abi 100bine yaklaşmış dizel uzak dur aman aman uzak dur diyor herkes ondan sonra bu cordoba bu dizel bunun ederi bu değil çok para diyorsunuz eeee nasıl edecez ozaman 1.6 8v leon 2006 modeli 25 milyar oda yarısı boyalı yarısı çizikli ezikli yaktıgı yakıtı buradaki herkes benden iyi biliyor 13 LT yakıyor hadi adanada 10LT yaksın körtapa yakıyor 3LT şehir dışında max 5LT şehir içinde

Bende şu 100 bine gelmiş aman uzak durun yada 100 bini geçmiş dizel kötüdür düşüncesini anlayamıyorum.. Birkere (arkadaşımızın düşündüğü model için söylemiyorum genel yazıyorum) 4-5 yaşında bir dizel için 100 bin km çok değil önemli olan bakımlarının düzenli yapılmış olması. Kendi arabamdan örnek verecek olursam 2006 model ve 110 binde aldım Allah'a şükür sorunsuz biniyorum, aldığımda servise götürdüm aldığım arkadaşın dediği gibi 90 binde serviste trigeri değişmiş, bakımları yapılmış. Görkem'in dediği gibi triger meselesi olmasa 90 bin 100 bin hiçbişey değil bence, hele ki bu motorlar için.

burak kardeş bence sen eğer bu araba dedğin gibi orjinalse kaçırma derim.araba nın km side düşük modelide yüksek.sorunsuz yıllarca bineceğini düşünüyorum.arkadaşlar en fazla 24 eder diyorlar.tamam o fiyata bulursun ama ya sağında solunda boyası olur ya da km si yüksek olur.2. el araba almak çok zor hele hele temiz araba almak daha da zor.temiz arabaya biraz fazla vereceksin kafan rahat olacak. zaten verdiğinede pişman olmazsın...:)

dizel cordoba için km nin sorun olacağını sanmıyorum. tanıdığım kendim sahit oldugum 253 bin km ile hala sorunsuz binen var. Araca eğer binici iseniz triger ve balatayı elbet değiştireceksiniz. Bu yüzden fiyat bana yüksek geldi vaktim var diyosan beklemen de yarar var, eğer içine sindiyse hiç düşünme, bekledikçe seni huzursuz edecektir. Cordobayı anlatmaya gerek yok sanırım yeterince bilgi sahibi olduğunu düşünüyorum. Ben 3 yıl sorunsuzca bindim yeni sattım. Sattığım fiyatta buna göre bedava.

kardeş baktırdım araca.14 motor 80 beygir araç orjinal boya dahi yok stylance modeli yıllık bir bakım yapılmış daha sonra 20000 bakımı ve enson 34250 deyken bakımı yapılmış şubat ayında ve fren hidroligi degişmiş aracın başkada detay yok servis raporlarında.ama şahsi fikrim kesinlikle servise sok aracı kafan rahat olsun
arkadaşlar plaka sorgulatmak ıstegınızde bana ulaşın audi,wv,seat farketmez hemen bakayım :eek:key:

Teşekkürler Erkan Bey, bu konuda sizden zaman zaman bilgi isteyebilirim.

Piyasasını bilmiyorum ama 27.000li rakamlara, bu segmentten almazdım, bir üst segmente geçmeye bakardım.

Geri
Üst Alt