Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Plakadan Experts raporu alabilecek olan varmı ?

BurakK

Kayıtlı Üye
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-hatasiz-ve-cok-temiz-43244620/detay/
Arkadaşlar bu aracı almayı düşünüyorum alınırmı sizce bu araba ben cordobadan pek anlayan birisi değilim. Stylance ve style modelleri varmış 2009 larda style nin donanımı eksikmiş sanırım bu gerçekten stylance mi?
Bu arada araç silifkede yaklaşık bana git gel 450 km felan Boyasız kazasız diyor arabaya ama insanlara güven olmuyor biliyorsunuz plakasından Experts raporuna bakabilirmiyiz ve alınırmı bu araba sizce. fiyattada telefonda 27.500 e anlaştık eğer gidersem silifkeye sıkı bir pazarlığa oturacam.

araç stylance ortağım plakadan kazası olup olmadığını Burçak hanım görünce yardımcı olur zaten ama fiyatı biraz daha düşürmek gerek

burçak hanım bakıpta olumlu bir cevap verirse p.tesi silifkedeyim pazarlık için

kardeş baktırdım araca.14 motor 80 beygir araç orjinal boya dahi yok stylance modeli yıllık bir bakım yapılmış daha sonra 20000 bakımı ve enson 34250 deyken bakımı yapılmış şubat ayında ve fren hidroligi degişmiş aracın başkada detay yok servis raporlarında.ama şahsi fikrim kesinlikle servise sok aracı kafan rahat olsun

epey sıkı bir pazarlık yapman gerekecek, ben 26.000 TL fazla vermem.

kardeş baktırdım araca.14 motor 80 beygir araç orjinal boya dahi yok stylance modeli yıllık bir bakım yapılmış daha sonra 20000 bakımı ve enson 34250 deyken bakımı yapılmış şubat ayında ve fren hidroligi degişmiş aracın başkada detay yok servis raporlarında.ama şahsi fikrim kesinlikle servise sok aracı kafan rahat olsun
arkadaşlar plaka sorgulatmak ıstegınızde bana ulaşın audi,wv,seat farketmez hemen bakayım :eek:key:

saolasın :)

benim bildiğim cordobaların 2008 de üretimi durdu 2009 üretilmedi. Birde ne olursa olsun bu fiyatları asla vermeyin derim gidin leon alın. arabanın ederi max. 24.000 tl

epey sıkı bir pazarlık yapman gerekecek, ben 26.000 TL fazla vermem.
ikinci telefonla görüşmemizde 26 ya kadar indi dur bakalım gidince bi 500-600 daha indirirsek bi cupra tampon bedavaya gelir:)
Erkan hocam verdiğin bilgiler için çok teşekkürler.
Servise göstereceğim mutlaka bisiklet almıyoruz nihayetinde :)

Geri
Üst Alt