Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Plaka Yapıştırma?

120 kg taşıyan çift taraflı bantlar işini görür..carrefourlarda var kırmızı renk

BU KONU NE ZAMAN ACILDI BİLMİYORUM AMA 3M VHB BAND ALICAKSINIZ Kİ BİZ DE VAR PLAKAYA İKİ TARAFINDAN DİKLEMESİNE YAPIŞTIRACAKSINIZ O KADAR DAHA SONRA KOLAY CIKARTABİLİRSİNİZ Bİ MAKET BICAGI İLE KENARINDAN AÇTIGINIZ TAKDİRDE SÖKÜLECEKTİR AMA KAZA YAPSANIZ BİLE PLAKA YERİNDEN CIKMAYACAKTIR 3M VHB tape - YouTube DUBAİ DEKİ OTELİN DIŞ CAMLARI BU BANTLA YAPIŞTIRILMISTIR VİDEO DA İZLEYEBİLİRSİNİZ MEDİA MARKT,TEKNOSA,VS MARKETLER FOTOGRAF MAKİNALARI CEP TELEFON STANDLARI BU BANTLA TUTTURMUŞTUR ONLARADA BİZ VERDİK ZATEN

3m çift taraflı bant kullanırsan hiç bişey olmaz silikon sıkmana gerek kalmaz

Ben silikon + cift tarafli bantla yapistirdim araci satarken adam plaka degistirecem dedi. Kardes o plakayi zor sokersin hic dusunme dedim :)

Plakaya asildiginda tampon geliyordu

sanırım en mantıklısı plaka yapışacak yeri önce folyoyla kaplamak, plakayı sökerkende folyoyu sökmek yeterli olsa gerek.

piyasada 120 kg taşıyan çift taraflı bant diye geçen bantlar var ondan kullandım hiç bi sıkıntı yok şuan silikonlamadım bile sadece yapıştırdım :)

Ramazan ayında yapıştırdım plakamı sıkıntı yok test ettim hiçte düşmedi.

Dış Cephe çift taraflı bant.
Sista Suya Dayanıklı Silikon..
Sonrada Maskeleme bant ile plakanın etrafını bantlayın plaka kalkmasın.

Yapıştırıken üzerine bir 5 dk boyunca bastırın sonrada yanınızdaki arkadaşınız siz tutarken oda maskeleme bantı yapıştırsın maskeleme bant plakanın kalkmaması içindir

Sökmek istersenizde plakayı sıcak hava tabancası ile boyaya fazla zarar vermeden cıkartırsınız.

Geri
Üst Alt