Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Plaka vernikleme işlemi yaptırmış olan?

Valla vernikle kim uğrşacak karbonumu kaplatırım olur biter :D

Olabilir olabilir bizim normal buluşma harici boyama cilalama parlatma günleri yapmamız lazım :D
Abi ben 12'sinde İzmit yolcusuyum. Önümüzdeki okul sezonu yapalım cidden iyi olur. Kaliper boyanır, plaka kalınlaştırılır, gündüz ledi yapılır, cam filmi çekilir, arabanın orasınla burasınla oynanır :D Biz tükkan mı acsak ki Fatih abi :D

bizim mucitler kafa kafa vermiş parlatıyorlar yine :)
Opelimiz yok ki arabamız kendini orjinal haliyle bile ortaya çıkarsın Gökhan abi :agla:

Güzel olmuş da pleksi taktık biz üstüne nasıl verniklenecek sök tak bi sürü iş:(

Ben silikonla yapıştırdım plakaları. Maskeler verniklerim diye düşünüyordum.

Valla app yaptırıpta ceza yemek istemiyorsanız yapılacak en sağlıklı işlemlerden biridir plaka yazıları kalınlaştırmak .Parlak siyahta yapmak istiyorsanız parlak siyah alın. Marka olarakta Akçalı Sprey boyanın ısıya dayanıklı olanlarından alın onlar cok sağlamdır kaliper boyama işleminde onu kullanıyorlar ben bugune kadar akcalı spreyle boyanmıs bır balatanın boyasının attığını görmedim gerçekten güzel bir boya. Plaka kalınlaştırmada güzel bir işlemde aşşağıda gördüğünüz fotoğraflarda yapılmış .

Alttaki linke tıklayın görün .

Plaka Boyama(Kalınlaştırma) İşlemi

Hasan ben plakamın yazı stilini seviyorum, kalınlaşınca sanki sığdıramamışlar rakamları/harfleri gibi geliyor :D Benim istediğim sadece parlatma, fatih abiyede karbonu çektirdik mi tamamdır :D

bizim teknoloji tasarım hocamız var onla bir tanışsınlar mucidin kralı olurlar 3 senedır bitiridi bizi sonunda kurtuluyorum . :D :D
Genelde kıl olur o tarz derslerin hocaları. Hadi hayırlısı bakalım.

Hakkat bize dükkan lazım '' Kalip boyama plaka kalınlaştırma her türlü araca gündüz farı cam filmi detaylı oto bakım :D

Aykut ayıpsın senin arabanın ne eksiği var

pardon bölüyoruım :) ya arkadaşlar bu plaka olayında üzerine folyo mu diyorlar ne diyorlar yapışıtırılıyor ya trafiğin buna karşı çıkması sözkonusu olabilirmi ? ve birçok boyadan kalıcı olduğunu söylüyorlar ve hem ben bu yazıyı corelde yazıp ap plaka fontunda çıktı alıcam kendimce bişiler yapmaya çalışıcam ama emniyetten çekiniyorum varmı bilgisi olan ??

Geri
Üst Alt