Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Plaka vernikleme işlemi yaptırmış olan?

intertech

Kayıtlı Üye
Bir kaç forum sitesinde plakayı verniklediklerini gördüm. Deneyen var mı merak ediyorum. Vernik dökülme kuruma falan yapıyor mu acaba?

maf7eu.jpg

417384_10152087394350241_1242508704_n.jpg

Güzel yapmışlar benim aklımda da var böyle bir şey ama ben karbon çektiriyim diyorum plakaya biraz daha güzel gözüküyo

Olabilir olabilir bizim normal buluşma harici boyama cilalama parlatma günleri yapmamız lazım :D

bizim mucitler kafa kafa vermiş parlatıyorlar yine :)

Güzel olmuş da pleksi taktık biz üstüne nasıl verniklenecek sök tak bi sürü iş:(

Valla app yaptırıpta ceza yemek istemiyorsanız yapılacak en sağlıklı işlemlerden biridir plaka yazıları kalınlaştırmak .Parlak siyahta yapmak istiyorsanız parlak siyah alın. Marka olarakta Akçalı Sprey boyanın ısıya dayanıklı olanlarından alın onlar cok sağlamdır kaliper boyama işleminde onu kullanıyorlar ben bugune kadar akcalı spreyle boyanmıs bır balatanın boyasının attığını görmedim gerçekten güzel bir boya. Plaka kalınlaştırmada güzel bir işlemde aşşağıda gördüğünüz fotoğraflarda yapılmış .

Alttaki linke tıklayın görün .

Plaka Boyama(Kalınlaştırma) İşlemi

Geri
Üst Alt