Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Plaka satimi hakkinda

• Konbuyu başlatan hakan16
  • Başlangıç tarihi
H

hakan16

Guest
Merhaba;

bazı internet sitelerinde PLAKA satıldığını gördüm.bu sistem nasıl işliyo..benimde plakam 34 ....34 şeklinde satsam para eder mi :)

satıp yeni jant alayım eğer satılırsa:şoför

23hlpuq.jpg

uğraşmana değmez ama sen bilirsin tabi..

Astarı yüzünü geciyor. Sağlam alıcı bulman da problem olur. Yeniden ruhsat çıkartman gerekecek ve yeniden muhayneye gireceksin yani sattıktan sonra elindeki para da sağa sola gidecek.

Astarı yüzünü geciyor. Sağlam alıcı bulman da problem olur. Yeniden ruhsat çıkartman gerekecek ve yeniden muhayneye gireceksin yani sattıktan sonra elindeki para da sağa sola gidecek.

ben daha ilk muayeneme ekimde gireceğim..muayene diye bişey yok benim bildiğim ben zaten plakamı değiştireceğim şuan araç babamın üzerinde.ben plaka bulmadığım için bekliyorum

benim bildiğim ben plakamı değiştirdiğim zaman alan kişi o plakayı isteyecek onun içinde emniyette tanıdık olması lazım

Senin plaka ne Hakan,sanki geçen akşam gördüm bu aracı...

ben plakaya 300 ytl baydım 07 KA aslında ADA ıstedım ama 3000 dıyınce polıs hık mık oldum ve bır anda KA gözüme şirin gorundu :)

Napak adanayami gidek;)

Geri
Üst Alt