Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

plaka gizlenmesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hep bu konu ile ilgili aklımda tasarımlar yapmıştım senelerdir..canlısını(resmini) ilk defa gördüm..güzelmiş. benşm düşüncem dönen çift plaka sistemi idi farklı iki plaka...yakalanınca cezası nedir bunun?? gözaltına bile alabilirler..kimsin nesin niye böyle birşeye ihtiyaç duyuorsun diye

2 farklı plaka çok riskli Varol Abi. Bir arkadaşımın başı bu yüzden derde girdi. Gecenin bi saati savcıyla falan uğraşmıştık. Resmi belgede sahtecilik suçuna giriyo ve ağır cezaları var.

hep bu konu ile ilgili aklımda tasarımlar yapmıştım senelerdir..canlısını(resmini) ilk defa gördüm..güzelmiş. benşm düşüncem dönen çift plaka sistemi idi farklı iki plaka...yakalanınca cezası nedir bunun?? gözaltına bile alabilirler..kimsin nesin niye böyle birşeye ihtiyaç duyuorsun diye

ne gerek var abim.. :)

2 farklı plaka çok riskli Varol Abi. Bir arkadaşımın başı bu yüzden derde girdi. Gecenin bi saati savcıyla falan uğraşmıştık. Resmi belgede sahtecilik suçuna giriyo ve ağır cezaları var.

atarlar adamı içeri dediğn gib kurtaramazsın valla bir yerini

bundan Türkiyede satmaya kalkışsalar iyi para kırarlar plakalık biçiminde olanı çok güzel:eek:key:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/e...10153831805&ssPageName=ADME:X:RTQ:MOTORS:1123

ben 1 ay önce bu satıcıyla iritbata geçmiştim Türkiyeye shipping sormuştum olumlu cevap vermişti.Hatta hızlı,yavaş seçeneklerinide ögrenmiştim.Benden haber bekliyordu =)

"First Class International Delivery Varies) $29.94, Express Mail (3-5 Days) $49.75.
Please let me know which you prefer and if you like I can send an invoice to your email address and you can pay for it through PayPal.

tesekkurler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt